aktualności

Czarny Dunajec: 11 oskarżonych o udział w bójce po dyskotece

08.04.2010 10:51 / czytano: 4429 / powrót

11 mieszkańców gminy Nowy Targ oraz orawskich wsi, w większości dwudziesto- i dwudziestokilkuletnich, stanie przed Sądem Rejonowym w Nowym Targu za udział w bójce i zdemolowanie stacji benzynowej.

Bójka miała miejsce w nocy z 26 na 27 grudnia ub.r. na terenie stacji paliw znajdującej się nieopodal dyskoteki w Czarnym Dunajcu. Po zakończonej imprezie dwie grupy, z jednej strony mieszkańcy Orawy, z drugiej głównie gminy Nowy Targ, pobiły się na terenie stacji benzynowej. Powodem były nieporozumienia do których doszło między nimi na terenie dyskoteki. W bójce nikt nie został poważnie ranny, ale jej uczestnicy zdemolowali sklep na terenie stacji benzynowej, uszkadzając jej wyposażenie.

Wszystkim 11 zatrzymanym prokuratura postawiła zarzuty udziału w bójce i dewastacji prywatnego mienia. Grożą im: kara do 3 lat więzienia i grzywny. Akt oskarżenia przeciwko nim został już skierowany do sądu.

r/

zobacz także

komentarze

14:15, 14 kwietnia 2010...
jeśli nie wiecie co tam zaszło tak naprawdę to nie pie***..ie głupot...
będzie sprawa w sądzie to wtedy wyjdzie prawda na jaw.
Oszczerstwo też jest karalne.

21:26, 13 kwietnia 2010Prezes_IHG
Cos mi sie wydaje ze Sonia i 19-latek maja chyba jakies wewnetrzne urazy po imprezie w tym klubie ;-)))

10:15, 11 kwietnia 2010mmm
mieszczan masz cos do wsi!!1

14:18, 10 kwietnia 201019-latek
Powinni zamknąć tą dyskotekę. To, co się tam dzieje przekracza wszelkie ludzkie pojęcie. Ale nikt nie uwierzy, dopóki nie zobaczy na własne oczy, a wszelkie kontrole zapowiedziane nic nie pomogą. Może i nie pobili się na dyskotece, ale kto chociaż raz tam był, wie co się wyrabia też i na terenie klubu. To nie jest kulturalne miejsce do potańczenia, posiedzenia itd. Jeden niechcący, gwałtowny ruch łokciem i możesz mieć niezłe kłopoty.

23:45, 8 kwietnia 2010kicia
macie swoje bezstresowe wychowanie

22:47, 8 kwietnia 2010żelek68
Sonia,, szkołę średnią w Zakopanem też zamknąć,, bo paru pijanych idiotów z NOWEGO TARGU ( sic !!! ) przyjechało bić w niej dyrektora i pracownika ? Czyżby zasada "kowal zawinił , cygana powiesili" była Ci miła ? No i z tym zapiciem na dyskotece,, Czemu od razu nie zamknąć całej gorzelni, tylko znowu właściciel dyskoteki winny ?

22:43, 8 kwietnia 2010Dunajcon
Sonia co ty pierdzielisz? Jakim prawem właściciel ma odpowiadać za to co robią gówniarze po dyskotece? Przecież nikt im nie wlewał do gardła sami pili a że nie potrafią to już nie wina właściciela, a kary powinny być surowe i nauczyło by to innych.

22:00, 8 kwietnia 2010sonia
Zamknąć dyskotekę.Właściciel powinien też płacić jak mordy zapili na dyskotece,u niego .Kary wysokie ,nie w zawieszeniu dla takich bandziorów.

18:04, 8 kwietnia 2010yogi99
jak się bawić to się bawić, drzwi wy****ć nowe wstawić:)

17:46, 8 kwietnia 2010Dr.Highkolano
Bo on jest z Orawy, a on z Podhala - ku**a zaj****y powód do bójki...

17:02, 8 kwietnia 2010mieszczanin
Dragun i wsie :D

16:21, 8 kwietnia 2010bbz
Dragun się bawi :D

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij