Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Zakopane i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.02.2014, 19:02 | czytano: 5524

Burmistrz Fryźlewicz: Nowy Targ jest atrakcyjny i jest co pokazać

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. - Z promocją w telewizji jest tak, że albo się ma pieniądze, albo kontakty i potrafi się pokazać ekipie telewizyjnej coś ciekawego. My pieniędzy dużych nie mamy, ale mamy te drugie możliwości - stwierdził Marek Fryźlewicz podsumowując ubiegłoroczne materiały promocyjne miasta, które ukazały się w stacjach telewizyjnych.

Tej sprawie poświęcone było posiedzenie miejskiej Komisji Sportu, Turystyki i Promocji. - Nowy Targ jest obecny w mediach, a dziennikarze chcą do miasta przyjeżdżać - przekonywał burmistrz i dodał: - W telewizyjnej "dwójce" w piątek zostanie pokazany kolejny film związany z Nowym Targiem, a będzie to program o barze mlecznym. To też taki temat, który wyszedł "z niczego". W innych miastach bary się zamyka, a u nas dobrze funkcjonuje. W Warszawie się o tym dowiedzieli i chcą zrobić o tym program.

Jak wtrącił Włodzimierz Zapiórkowski "ten bar to był strzał w dziesiątkę".

- Nowy Targ jest atrakcyjny i jest co pokazać, a tematów różnych jest dużo - kontynuował burmistrz i zdradził, że w tych dniach kręcony będzie program o IZWiS. - O Izbie Zimnej Wojny i Socjalizmu 20 minutowy film telewizja chce nakręcić, za swoje. I to na temat, za który niektórzy chcieli burmistrza zlinczować - mówił Marek Fryźlewicz.

W trakcie posiedzenia komisji wyemitowano 4 filmy zrealizowane w 2013 roku, a dotyczące miasta: kilkuminutową produkcję NTvK - ostatni materiał śp. Tadeusza Tomika, który zmarł kilka dni po nagraniu tekstu (ten filmik jako niemy można oglądać na telebimie w Rynku), "Nowy Targ według Kreta" z cyklu "Polska według Kreta" zrealizowany przez TvP Kraków (bardzo zabawny i barwny materiał), "Nowy Targ miasto św. Katarzyny" (produkcja jednej z redakcji katolickich, niestety obarczona błędami i merytorycznymi, i technicznymi, ale za to z ciekawym komentarzem senatora Stanisława Hodorowicza o mądrości nowotarżan, którzy "nadawali przez lata tytuły honorowe osobom, za które nigdy nie musiało się miasto wstydzić") oraz film o Tadeuszu Błażusiaku "Taddy z Nowego Targu".

Wśród telewizyjnych programów, relacji i reportaży jakie ukazały się w telewizji w ub. roku wymieniono także: Magazyn "Ślizg" w TvP Kraków, relację z Biegu Podhalańskiego w TvP Kraków, film o Michale Batkiewiczu "Rzeźby" (relacja z wystawy plenerowej na nowotarskim Rynku emitowana w TvP Kraków, ale planowana jest też emisja w TvP Polonia), reportaż z Małopolskiego Festiwalu Smaku w TVN, TVN24, TVN Meteo, Tour de Pologne - emisja programu śniadaniowego "Kawa czy herbata" w TvP1 ("To niezwykle ważne i ciekawe wydarzenie. Godzinny program program obejmujący nie tylko start do etapu kolarskiego wyścigu, ale i spoty reklamowe z miasta" - podkreślił Marcin Jagła. Ten materiał emitowano także w TvP Sport), Piknik Lotniczy pokazany w TVN i TVN24, program w Polsat News zatytułowany "Nowotarksi rynek po rewitalizacji", transmisję meczy hokejowych w TvP Sport oraz "Nowotarski program nauki jazdy na łyżwach".

Ile kosztowała promocja miasta w telewizji nie wiadomo, bowiem nikt z radnych nie zadał tego pytania, a podczas prezentacji - nie została podana żadna kwota. Za to naczelnik promocji Marcin Jagła podkreślał, że sporo z tych produkcji zrealizowano nie płacąc honorariów osobom w nich uczestniczącym. Przykładem był Piotr Cyrwus, który wystąpił w kręconym na Rynku programie śniadaniowym dla TvP oraz zespół De Press. - Jarosław Kret sam przyjechał do Nowego Tagu, inni płacą za zrealizowanie jego programu w ich miejscowościach - mówił naczelnik Jagła i dodał, że swój udział w reklamowaniu miasta w telewizji mają także sponsorzy.

Danuta Wojdyła zaproponowała, by kilkuminutowe filmiki związane z miastem umieszczać na YouTube i portalach społecznościowych. Przypomniała też, by "zainwestować w plansze wjazdowe do miasta, bo to także powinna być promocja miasta, a nie jest". Wtórował jej radny Grzegorz Watycha proponując zwiastuny filmów już nakręconych - emitować w Internecie. - Można też wykorzystać już uruchomioną na platformie Tv Trwam i tam także przesłać materiały - przypomniał. Jak dodał film, który jest wyświetlany na telebimie na Rynku dużo traci bez komentarza, dlatego warto byłoby uzupełnić materiał tekstem.

s/
najnowsze informacje
komentarze
bbb13:58, 25 lutego 2014
jest co pokazać - SLAMS w centrum miasta przy przelotówce(49)
zaz17:43, 24 lutego 2014
Nowy Targ i jego atrakcje..... BANGLADESZ i syf na ulicach , brak koszy na śmieci , brak miejsc parkingowych , obskurne kamienice , dziurawe drogi i chodniki noo naprawde jest sie czym chwalić jest co pokazać . Z nowo powstałych cudów to nawrotka na Alejach aby się do starostwa dostać i parking po starostwem zwłaszcza wjazd pod szlaban brawo dla projektanta NOWY TARG JAKO MIASTO = SYF KIŁA I MOGIŁA
Adam14:27, 24 lutego 2014
Tak turyści zwiedzą bar mleczny, zwiedzą 'slamsy' na targowicy. Zobaczą kościół z XIV wieku i jeszcze starszy z XIII wieku i co..? I na tym koniec. Może po to jest pomysł na pomnik olimpijczyka - będzie można coś pooglądać -turystycznie. Tyle tylko, że nikt już nie pamięta tych nowotarskich olimpijczyków, chyba, że tych z nowotarskich szkół i to tych bardziej nowożytnych - współczesnych.
Miasto trzeba promować w kierunku rozwoju - rozwoju miejsc pracy a nie tworzenia barów mlecznych, czy pomników; miasto może się stać centrum turystycznym lub ośrodkiem przemysłowym - trzeba tylko chcieć. Nie bawić się w budowanie pomników, puszczanie filmów w internecie ale wprowadzać udogodnienia dla tych co tworzą miejsca pracy, te prawdziwe; nie te na czas próby, okresowe i za najniższe krajowe albo jeszcze mniejsze. Starać się burmistrzowie i radni - za to was utrzymujemy
miastowa14:21, 24 lutego 2014
Oj burmistrzu, burmistrzu poco Ci to było- to samo chwalstwo! Czytajac te wszystkie uwagi -co do atrakcyjności Nowego Targu to nic Ci to nie przyniosło, nici z tego - to na wysmiech tylko, bo zadnego pożytku z tego " samochwalstwa nie ma", i nie będzie.Bo za wpisem w twojej atrakcyjności jest tylko 1 %, a reszta uwag jest negatywnych.Sam tego chciales czy cie do tego namówili twoi doradcy za 5-6 tys.miesiecznie. Takimi ludzmi się sam otoczyles. I tylko do siebie miej teraz pretense/.../
zigi09:00, 24 lutego 2014
taki syf jak jest w nowym targu to wstyd pokazywac burmistrz nie dba o to miasto kompletnie targ umiera smiercia naturalna bo nic nie rozwijaja ale po co cos robic jak kasa sie kreci parkingi zarabiaja a plac wyglada jak osiedle cyganow albo jakies slamsy

rynek za miliony bez kibla ,a wczesniej wyremontowane wc zasypane kto to zatwierdzil albo kto w lape wziol?

ja chce wybudowac sklep i placic podatki to miasto robi takie schody ze szok ciezko sie czegos doprosic
Skała18:09, 23 lutego 2014
Nowy Targ jest tak samo atrakcyjny jak Pan Burmistrz - o ile ma jeszcze co pokazać....hehehe
uuuu11:29, 23 lutego 2014
Prawicowcu i dobrze ze reklamuje dzięki temu systemowi pana mamusia i pan tatuś mógł pana wykształcić pokazać tatusia w telewizji jeszcze komunistycznej i pan się żali . Jak to możliwe da patrioty AK godne było występować w Jaruzelskiego komunistycznej TV. tam nie brali ot tak z ulicy tylko człowieka zaufanego .wiec po co się żalić niech będzie to izba dla potomnych .
rzeszowianka10:08, 23 lutego 2014
Nowy Targ NIE JEST atrakcyjny.
-nic się nie dzieje, nie ma gdzie pójść
-powietrze tak zanieczyszczone, że nie da się oddychać,
- brudno,
- ciemno (nieoświetlona ul. gen.Sikorskiego i pare innych),
-trasa rowerowa, a w zasadzie jej długość: 3km?- "śmiech na sali"; inne miasta mają o wiele więcej i się nie chwalą
-dziury w drogach, zapadnięte studzienki kanalizacyjne, stan chodników i przejść dla pieszych
-budynek kombinatu, dworzec pkp, obskurne znaki i bilbordy
-ozdoby na latarniach w okresie Świąt Bożego Narodzenia (więcej widać tych kabelków niż światełek)

Można by wymieniać w nieskończoność... Powiedziało to już tyle osób na przestrzeni lat, tylko szkoda, że NADAL to nie dociera do pana burmistrza.
Oczywiście mamy nowy basen, rynek, park, dworzec autobusowy i stadion lekkoatletyczny będzie niedługo oddany, ale to powinno już być DAWNO TEMU, więc moim zdaniem nie ma czym się szczycić.
Jak widać dla pana burmistrza miasto jest atrakcyjne, bo "pokazuje się" je w telewizji, ale to nie jest wyznacznikiem atrakcyjności.
Spacerowiczka00:14, 23 lutego 2014
Pewnie wszystko zostało powiedziane,dodam tylko, że ostatnio spacerowałam parę razy po mieście wieczorem i jak się okazało musiałam robić to praktycznie po omacku, bo w mieście jest kompletnie ciemno! Makabra, środek lasu (śmierdzącego wstrętnie i z powietrzem gęstym od smogu), a nie "miasto".
uuuu21:29, 22 lutego 2014
tadek śpij dobrze :-)
prawicowiec20:16, 22 lutego 2014
Pan Burmistrz reklamuje system zbrodniczy ,a na Ukrainie usuwaja pomniki Lenina,warto pamietac
kaja15:22, 22 lutego 2014
Jako mieszkanka proponuję nagrać plac targowy w czasie handlu a szczególnie po, gdy syf i brud.
xxx14:27, 22 lutego 2014
pisze jako przyjezdny.
chyba się komuś pomieszało?
nowy targ i ma co pokazać!
nikt nie mówi o zadłużeniu i bzdetnych inwestycjach.
no a może ten dziwny pan powie mi ile miejsc pracy powstało a ile zniknie przez jego " atrakcyjny i jest co pokazać ".
proponuje zajrzeć do miejscowości,i które się rozwijają a nie pisać takich dyrdymałów.
tak na przykład mała mieścina BIAŁKA T. i jej gospodarze, drugi przykład to BUKOWINA T.
o przyszłości n.t. to nie warto się wypowiadać, temu panu dziękujemy i tyle w temacie.
leming14:08, 22 lutego 2014
Marek ma w rękach cały aparat krzysia bacy , ludzi , sprzęt więc ma czym robić porządki i ordung w miescie , ale do tego trzeba mieć jeszcze koło siebie nie kolesiów , ale oddanych zarządzajacych , nie takich jak krzysiu.Wtedy mozna utrzymać porządek.Ale chyba nikomu na tym nie zależy. Nieucznictwo totalne.
!!!03:24, 22 lutego 2014
WŁAŚNIE LECI KABARECIK ...
Do @Swen18:28, 21 lutego 2014
Zgadzam się w całej mocy z tym komentarzem. Takich miejsc jest setki,jak nie tysiące. Wystarczy spojrzeć jak wygląda otoczenie dworca autobusowego, budynek Stopiaka, przystanek, znaki (obok pizzerii niedaleko przy rondzie) na środku chodnika (jak można coś takiego zrobić?), zaniedbany dawny kombinat i jego pozostałości, wszędzie niesamowity brud.Ludzie nie rozumieją, że park, czy rynek to jest absolutne minimum,coś co powinno być zrobione 15lat temu! Gospodarczo i turystycznie to jest najbardziej zaniedbane miasto w regionie. Aż żal patrzeć jak pięknie rozwinęła się Białka (pozazdrościć infrastruktury). Jaki gospodarz (czyt. burmistrz), takie miasto, brudne, zaniedbane, zmarnowane. Szkoda tych 20 lat!
swen13:58, 21 lutego 2014
Nowy Targ jest uroczym miastem. Ale niestety zaniedbanym okrutnie i nie są wykorzystywane jego atuty - położenie, uwarunkowania geograficzne, tradycyjne rzemiosła, historia. Tematy same wchodzą w ręce ale są traktowane jako "nieszczęścia". Przykład? Chociażby ostatnie znaleziska pod płytą Rynku. Co zrobiono? Jedna kichowata prezentacja w gabinecie burmistrza i teraz słabo rozreklamowana wystawa w Ratuszu. Więcej rozmachu!
Bobo13:55, 21 lutego 2014
Nie Panie Burmistrzu - Nowy Targ nie jest atrakcyjny i żadne zajawki w TVP tego nie zmienią. Nie ma tu nic godnego uwagi - miasto jak inne. To nie zarzut. Tak jest i tyle, ale zrobić w nim można, a nawet trzeba wiele, tak bez zadęcia na jakąś markę:
- proste chodniki, również przywracane do idealnego stanu po wszelakich remontach (zawsze są wgłębienia w których stoi woda)
- czysto również w różnych zakamarkach nie tylko po frontach
- zadbane place zabaw bez konieczności wycinki zieleni, remonty przyjazne przyrodzie , a nie tak jak w parku czy przy planowanym remoncie miasteczka za ciężkie miliony
- wyegzekwowanie czyszczenia psich kup
- toaleta w pobliżu rynku
- zburzenie w końcu wejścia do metra na ul. Kopernika
- jak będzie zagrabione, wyczyszczone, naprawione to może kwiaty jakieś?
To na pewno nie wszystko, ale roboty jest na lata. I wisi mi kto ta pracę wykona, jaki burmistrz. Tak robiłby dobry gospodarz w swoim obejściu
i tak sobie życzymy my, którzy kochają to miasto jedni z wyboru inni z urodzenia.I chociaż nie głosujemy na Burmistrza Fryźlewicza bo tego co wyżej napisane nie robi nie nazywamy go pogardliwie "maziorzem z małej litery" (choć to szczytny w Nowym Targu przydomek)bo jest wybrany w demokratycznych wyborach przez tych co to myśleli,że otworzy im fabrykę, Lidla zamiast samych biedronek, wyremontuje lub zbuduje nową halę lodową, da( bo dał) stypendia hokeistom, zbuduje wyciąg na Oleksówkach,kolejkę na Turbacz i tym podobne mrzonki. Prawda jest taka,że miasto jest zaniedbane i brudne i to są zaniechania służb podległych Burmistrzowi oraz mieszkańców, którzy tez mogą zadbać o swoje otoczenie choćby. Pozdrawiam wszystkich,którzy jak ja ukochali Nowy Targ narazie bezwarunkowo.
mleko13:14, 21 lutego 2014
@hokeista , ale byly
Są i to wielu, no ale Maziorz tak dbał o halę że z najlepszego lodowiska w Polsce gdzie organizowało się wszystko zrobiła się jedna ruina, Wojas miał dość trenowania na Słowacji to zwinął interes. Klub dobił Mrugała swoimi ogromnymi dłutami i podejściem jakby był panem świata. Dopiero teraz bardzo małymi kroczkami coś się stara odbudować ale Kraków nie od razu zbudowano. Szkoda że lodowisko nie jest porządną halą, nadawała by się nie tylko do hokeja ale w lecie np. do unihokeja. Ale po co skoro można zasłynąć barem mlecznym (śmiać się czy płakać?)
zzz12:14, 21 lutego 2014
Moze by pokazali nową kawiarnię w parku na którą nie ma chętnych ciekawe dlaczego????????????????????????????????????????????????
bo to nie jego była10:51, 21 lutego 2014
Najlepsza atrakcja w mieście to lodowisko i bacówka co krzysztof nie śpi tam już
hokeista , ale byly10:30, 21 lutego 2014
Jeszcze nie tak dawno to hokej był najlepszą promocją miasta. Niewiele trza było robić, a promocja była.Burmistrz w ciagu tych 16 lat nierządu , nawet i to wspólnie z leszkiem grabarzem ze skotnicy zniszczyli i dziś nawet po tym pozostawia zgliszcza. Bylo tylu kibiców i fanów , a dziś co ? Są to jeszcze jacyś kibice w tym mieście? Nie widzę i nie słyszę.
tak to leciało10:24, 21 lutego 2014
@marika
Dużo racji w tym co widzę obiektyewnie piszesz. Brud , smród i uustwo. Co się dziwić jak burmistrz nawet koło swojej chałpy nie potrafi zrobic ordungu, jak będzie mógł zwrócić uwagę podwładnym , aby zaczęli cokolwiek robic. Lepiej organizować rauty , poklepywać się po barach i byc poklepywanym przez swoich pretorianów , a im też z nim i z tym bajzlem dookoła dobrze , bo też nie muszą się wysilać i tak to leciało.Bród , smró i bajzel.marka nowotarskiego .Amen
Net10:23, 21 lutego 2014
Szkoda że nie ma wyciągu na Dziubasówki. Byłaby może druga Białka ale....
edek10:14, 21 lutego 2014
pustych lokali będzie coraz więcej. miasto umiera ludzi ubywa. A czynsze nie tanieją.
nowotarzanka21:52, 20 lutego 2014
Najlepszą reklamą sa puste lokale do wynajęcia - na które zresztą nie ma chętnych.
zdrowomyślący20:26, 20 lutego 2014
@fakty ludzie...
negujesz mój punkt widzenia a potem stwierdzasz że trzeba promować przemysł..gdybyś czytał uważnie to pisałem o tym ,poza tym gdybyś miał dobrze płatną pracę to chyba byś nie siedział w Bonarce czekając jak rzucą jakiś ochłap na promocjii..a a propo bajonskich cen w nowotarskich sklepach - gdyby ludzie stąd wydawali tu pieniądze to napewno marze by spadły a tak spirala sama się nakręca jeśli koszty dorównuja zyskom..
portier18:52, 20 lutego 2014
Najlepszą reklamą naszego Miasta jest smród spalanych odpadów i jakość powietrza.
marika18:40, 20 lutego 2014
Nie jestem mieszkanką na stałe tutaj zamieszkującą i zgadzam się ,że miasto jest atrakcyjne i wiele dobrego się dzieje,Ale ten wszędobylski bród w mieście jest straszny,np.okolice nowego dworca PKS coś okropnego i generalnie jest tutaj bardzo bródno,pytanie -kto tutaj mieszka,kosmici śmieci nie przywieżli.Dziwi mnie ,że urzędy nie aktywizują bezrobotnych w trudnych sytuacjach organizując prac interwencyjnych w celu np.wysprzątania miasta szczególnie po okresie zimowym.Nie będę wspominać o Straży Miejskiej ,którą widzę mknącą samochodami ,bo patrolu na ulicach nigdy tu nie widziałam.Ciekawi mnie jakie jest ich zadanie w Nowym Targu.Wstyd Panie Burmistrzu trochę.
xxx17:58, 20 lutego 2014
szkoda gadać i tyle.
tej EKIPIE w całości - dziękujemy.
kuba17:46, 20 lutego 2014
co można pokazać ?? może capa w ratuszu ?
niecytaty17:04, 20 lutego 2014
@mieszkanka
nad naszym miastem oprócz smogu unoszą się jeszcze opary absurdu. Smród można przewietrzyć,ale absurdalne myślenie GTW nie do wyeliminowania inaczej niż kartką wyborczą.
mieszkanka16:19, 20 lutego 2014
Warto jeszcze zrobić filmik jak smog się snuje nad miastem wieczorową porą! Smrodu niestety nie można sfilmować! A szkoda! Byłby filmik w 100 % oddający atrakcyjność N. Targu. No i oczywiście wiosenne chodniki z gówienkami co pół metra!!!
hej nam hej, ale nie ha ha...14:03, 20 lutego 2014
Burmistrz Nowego Targu od 1996 roku się nie zmienia, wybierany chyba o dwie kadencje za dużo. Ma on szansę nadal nim być, po kolejnych wyborach, chociaż słyszy się tyle narzekań na jego rządy. Teraz jest dobry moment na odniesienie się do przytaczanej przez zwolenników burmistrza opinii, że mamy do czynienia z jedynym klarownym przywódcą, nadającym się w Mieście, do pełnienia tej funkcji. Skąd taka opinia? - Ano stąd, że kandydaci w bezpośrednich wyborach na burmistrza, to są głównie osoby, które w rozproszeniu, same się zgłaszają, aby kandydować. Niestety brakuje wśród nich chęci uczestniczenia w prawyborach, aby burmistrzowi wybrać kontrkandydata, spośród tych, którzy się zgłosili. Prawybory pełnią rolę wyborczą i dopóki drobne grupy, niechętne ponownemu wyborowi burmistrza tego nie zrozumieją i ich nie zastosują, będzie on wygrywał kolejne kampanie wyborów samorządowych. Bo już ma pozycję i wpływy. I dobrze zna zasady gry wyborczej, co nieraz udowodnił, że potrafi narzekających rozstawiać po kątach, w Radzie Miasta. I przedwyborczo pogrozić np. Fali.
zatroskany mieszkaniec miasta13:48, 20 lutego 2014
Ten człowiek to *** oderwana od mieszkanców , zadufana w siebie i swoich klakierach , stąd jego brak wiedzy na temat ogółu. Do tego niby przeciwna opozycja , która od conajmniej dwóch lat /sabotaż Batkiewucza i Kubowicza / robi w jawny , albo zakamuflowany sposób to co sprzyja MF. Wszyscy czołpwi opozycjoniści otrzymali jakieś dobra miejskie, a to powierzchnie handlowe w atrakcyjnych miejscach , a to powierzchnie handlowe w obiektach miejskich i to bezprzetargowo , a to stanowiska w instytucjach samorzadowych,itp.synekury . Czy tego nie dostrzegają przyszli wyborcy już od kilku kadencji. A ten praworządny człowiek nie czuje ,że czyni coś wbrew swoim nagłasnianym mocno ideałom? Dziwne to i głeboko zastanawiające.Ktoś pisze o prawyborach . Burmistrz już raz wykorzystał prawybory i wygrał kolejne wybory stosując jeszcze inne "myki". Lepiej się nie odkrywać bo bedzie takie jego działanie jak kiedyś z panem Apostołem i panem Jelonkiem. To była też metoda Marka Obłudnego.Trzeba o tym pamietać.
hau czał13:36, 20 lutego 2014
nie ma maista w telewizji żle, jest to jeszcze gorzej, sfora ujadaczy. Już za sam basen i radość z relaksu MF ma kolejną kadencję w kieszeni.
?12:47, 20 lutego 2014
# jan

PEŁNE POPRACIE!! To co mówi burmistrz jest żałosne. Drogi Janie, kolejny przykład to festiwal muzyczny w Oświęcimiu... Jest pomysł Igrzysk, Oświęcim już się zgłosił by im wyremontowano halę pod treningi hokeistów czy curling. Nawet jak nic nie wypali będą mieć halę do hokeja, sportów halowych, koncertów. A Nowy Targ? Jagła wymyśli Olimpijskie Centrum Modlitewne?
baciok@12:25, 20 lutego 2014
Nowy Targ to miasto umierające. Ja jakoś dotrwam, ale dzieci niestety już siedzą po studiach w Krakowie. Co mamy bangladesz na targowicy, nieprzemyślane inwestycje z których co druga do przebadania przez CBA (vide Rynek a propo co z płytami granitowymi które się łuszczą}, rozrost urzędników. Miasto jest w jakimś sensie moderatorem rynku pracy a tu pełna bierność.
Jak to mówią największa atrakcja NT. Szwagropol do Krakowa
zły człowiek12:17, 20 lutego 2014
Nieopisane widoki w Nowym Targu, warte sfilmowania to dacza Pana Burmistrza z otaczajacym klepiskiem w centrum miasta.
Widok godny gospodarza tego miasta.
Wielki żal, że Pan Watycha z opozycji znalazł się również w gronie pochlebców tego nieudacznika.
daga11:58, 20 lutego 2014
Nowy Targ nazwa od targowania. Nakręcić film o targowicy a raczej o pustej targowicy budach rodem z kalkuty na ulicach miasta w prywatnuch ogródkach ,nieprzejezdnych ulicach parkingach ,ścieżce ponoć rowerowej .To dopiero będzie hicior.
hej11:57, 20 lutego 2014
do @Sorry ...coś tam
Pan burmistrz już jest zorganizowany ze swoim dworem już od 16 lat. Przed wyborami wszystkie siły magistratu na pokład. pan burmistrz cynicznie wykorzystuje swój urząd w tym celu. Pamietacie te wywiadówki z burmistrzem w roli głownej...aż się rzygać chciało. A najlepsze miejsca w mieście do powieszenia banerów? Wszystkie te miejsca Wojtaszek trzymał dla kumpla. Założycie się, że ten telebim został wsadzony w rynek aby promować " dokonania" maziorza? Oczywiście ... po pieniadzach. A te banery wiszące jako tło na scenach w rynku?
My się kochanieńki organizować już nie musimy, bo każdy inny kandydat wygra z tym ( pik pik pik) w cuglach. I to w pierwszej turze
kazek11:49, 20 lutego 2014
Promocja baru mlecznego?! Może z tym programem zaczekają kilka lat ja trzeba będzie popłacić prąd,gaz,czynsz,ZUS i inne koszty związane zeksploatacją. Strzał w kolano panie Zapiórkowski. W taką dziesiątkę to i ślepy trafi.
Paweł11:18, 20 lutego 2014
viktor, nieuku to burmistrz ma otwierać fabryki? Nie kompromituj się swoją głupotą i niewiedzą.
irena10:58, 20 lutego 2014
Bar powstał w ramach programu unijnego gdzie założeniem było obniżenie kosztów do minimum poprzez dopłaty programowe.Czyli przez 2 lata panie płacą tylko ułamkową część ZUS-u,czynszu,itd. Widzę że Fryżlewicz zjada własny ogon ,jak chwali się darmochą od darmochy. Prawdziwa desperacja. Gdyby kobietki zwineły interes w ciągu 5 lat to musiały by zapłacić za całe wyposażenie remont i inne koszty które dostały za fri..A to było kilkaset tysięcy.Nikt taki głupi nie jest. Może tak panowie raczą nam przedstawić faktyczną sytuację BARU MLACZNEGO a nie to co się nadaje do pracy żeby dobrze wyglądało.
klientka baru10:22, 20 lutego 2014
Ludzie to nie jest promocja Nowego Targu..
Panie z baru dostaly mozliwosc pokazania baru w polsce, jednakze film ma na celu promowanie dofinansowan, a nie Nowego. Co z reszta kazdy moze zrobic, lecz nie kazdemu sie chce. Troche mniej nienawisc wobec siebie..
górol09:50, 20 lutego 2014
to jest DZIURA ZABITA DECHAMI ,przy drodze do Białki i SLOWACJI .
Reżyser znany z tego, że jest zupełnie nieznany09:42, 20 lutego 2014
Proponuję film promocyjny nawiązujący luźno do produkcji brazylijskiej, sławiący wielkość i osiągnięcia miłościwie nam panującego MF i jego kamandy. Całość w estetyce Bollywood (sceny fabularne przedzielane scenami baletowymi - zbiorowe tańce góralskie, radosne śpiewy tych, którzy dostali się do koryta, etc, etc). W najważniejszej roli sam boski Luis de Funes (współczesne komputery potrafią to wyczarować)
Tytuł "Miasto (zapomniane przez) Boga i (opuszczane przez) ludzi".
Sceneria: wszystkie sceny plenerowe powinny być kręcone w delikatnej złotawej poświacie księżyca, z trudem przebijającego się przez nowotarski smog)
1. rynek: to sceny blichtru i ziejącej propagandy sukcesu - wielka parada zachwyconych mieszkańców miasta oddających należne hołdy włodarzom.
2. targowica w godzinach późnopopołudniowych w czwartek lub sobota - jakieś sceny pościgów za malkontentami między budami i zwałami śmieci
3. hala lodowa - spektakularne sceny walki,z tymi, którzy nie doceniają, jak mają wspaniale z finałem, których powinien być wielki wybuch, żeby nie został kamień na kamieniu
4. sceny miłosne kręcimy na wałach, tu wśród puszek i butelek po piwie, na rozpadającym się chodniku młodzi bohaterowie (ci, którzy nie zostali wyeliminowani w scenach pościgów i walki) podejmują życiowe decyzje - zrozumieli, że żyją w najlepszym z miast. W radosnym uniesieniu wspólnie wrzucają puszki i butelki do rzeki.
5. Finale grande - taniec zbiorowy urzędników i mieszkańców, wspólne spożywanie produktów ze zboża i ziemniaków, medale, dyplomy, premie
THE END.
Do każdej kopii dodajemy po dwa słoiki zapachu z oczyszczalnie, które mają być otwierane w trakcie pokazów - wzmocni pozytywny przekaz filmu.
Franko09:36, 20 lutego 2014
Może Biedroni zasponsoruja Kreta. W końcu tu jest ich siedlisko.
ja ty on09:24, 20 lutego 2014
jest co oglądać szczególnie jak się stoi na zakopiance w kierunku Krakowa. Nieopisane widoki
Może nie na temat!!!09:19, 20 lutego 2014
Pokażcie w tv miejsca parkingowe przy cmentarzu i wejście przez błoto na cmentarz od ul.Norwida. Czas to w końcu naprawić.
Białkę pokazują kilka razy dziennie w TVN24.To jest reklama.
nowytarg09:18, 20 lutego 2014
Śmiać się czy płakać. Titanic płynie, muzyka gra....
Sorry ale trzeba chciec się organizować09:14, 20 lutego 2014
Chcecie odrobinę szacunku i poważania, to bądźcie obywatelami, tymi, co upominają się najpierw o prawdziwą demokrację i o swoje przysługujące, choćby na mocy Konstytucji prawa wyborcze. Wysuńcie własnych porządnych kandydatów, pójdźcie z nimi na prawybory w Mieście, albo sami stańcie, jako lepsi kandydaci do takich prawyborów!
Zbierzcie obywateli, aby te prawybory zorganizować. Tak się robi w demokracji, zamiast demonstrować bezradność i bezsilność wyborczą. Tak czynią obywatele i za to są szanowani. Bez tego możecie sobie rwać włosy z głowy, trolować na forach internetowych, wściekać się, bić pianę. I musieć ?wybierać? jakieś postacie medialne, które wam pokażą na plakatach, czy w splotach telewizyjnych.
Tych, co nie potrafią lub nie chcą wykorzystać praw wyborczych, nikt nie usłyszy i nikt nie będzie szanować. Sorry. Taki mamy ustrój polityczny.
zuza08:40, 20 lutego 2014
Przypominam Panu Burmistrzowi, że przez nieuwagę nie nakręcił filmu o przydomowym parkingu i placu targowym, oj było by co ogladać.
jan08:23, 20 lutego 2014
A ja myślę, że ten mieszkaniec niby z Polnej mieszka na Ogrodowej.
Już 16 roków przyszło nam znosić tych żałosnych ludzi przy władzy. To SAMOZWAŃCY!!!!! To ludzie pozbawieni wszelkich zasad moralnych, a co gorsza IGNORANCI. Przecież w magistracie nie ma ani jednego fachowca, który zna się na swojej robocie. Pierwszy z brzegu to naczelnik Jagła. Dostać tyle znanych marek w spadku i nie rozwinąć ani jednej,nie rozhulać do rangi światowj to trzeba być strasznym leniem i leniem. 'Hokej' -kompletna ruina, 'spływy kajakowe'- przecież to powinno być tydzień trwający festiwal z kiermaszami, imprezami, wystepami i wystawami, 'zagłębie kusnierskie' - inne miasto jak choćby Bolesławiec na naszym miejscu zorganizowałoby światowe targi wyrobów ze skóry. Wymyślili se ' jarmark podhalanski' - sami możecie sobie ocenić poziom tej imprezy. Bez piwa nie byłby na nim co robić - taka jest prawda. Wielka jedna kicha - nawet nie kaszana.

A tera bedziemy się promować barem mlecznym. Słowo, że się popłakałem, bo to nie do smiechu. Pytam dlaczego nie Rumcajsem, Jaśkiem, barem Na Równi czy innymi jadłodajniami? A te spociki ( bo przecież nawet nie spoty ) z KRetem czy Cyrwusem to komletna żenada.

Takie Kilece wypracowały sobie festiwal filmowy i z roku na rok zjezdża coraz więcej gwiazd filmowych a za nimi tłumy gości.Miasto zyje przez tydzień filmami, towarzyszącymi imprezami.

A pan burmistrz to wielki uzurpator. Człowiek bez charakteru, bez obycia, pomysłów bez czarmu....za to oddany nepotyzmowi, kumoterstwu. Gdyby tak nie było , to sam nie znając się na niczym poza insemizacją otoczyłby się fachowcami a nie liży....mi, którzy każdego dnia powtarzają mu - jak choćby "mieszkaniec Polnej" jaki jest wielki. Panie z Polnej ... Fryźlewicz jest nagi. Co gorsza nadzy są też Kolasa, Zajączkowski i cała świta przystawek
Viktor06:10, 20 lutego 2014
To są ostatnie tchnienia emeryta. To nie filmy czy reportaże - to migawki - krótkie filmiki. To jest najsłabszy burmistrz od 1989 roku, co tylko do fotek się wystawia. Czy otworzył duży zakład produkcyjny dając ludziom pracę ? Tylko młodzi jak niewolnicy pracują po Biedronkach i innych = za "Becikowe" i żadnej perspektywy na życie. Bieda i bieda - no i filmiki burmistrza - jak to wspaniale - śmiechu warte.
Viktor.
architekt03:08, 20 lutego 2014
Byłam dzisiaj na pływalni miejskiej, jak dumnie brzmi smutny napis na obiekcie .... To ma być inwestycja za 30, albo więcej milionów ???
Najsmutniejszy basen jaki widziałam.
Ciasno, nudno, zjeżdżalnia krótka, beznadziejne oświetlnie, kolorystyka.
Niby wszystko nowe, ale takie bez polotu.
Niestety, wyszło jak zwykle, jaki burmistrz taki basen.
Ale piejmy psalmy na jego cześć, że znowu wydał tyle kasy, a za parę lat bedzie remontował to cudo.
Ale nie wolno krytykować, bo cię zakrzyczą, ze znowu niewdzięczni, a mają basen. Elektoratowi burmistrza na pewno się podoba,a to przecież wystarczy. A kiedy poświęcenie, bo chyba nie było?
Alien01:46, 20 lutego 2014
można wpaść w samozachwyt nad stanem naszego miasta czytając niektóre komentarze, tylko ktoś zastanowił się dlaczego z roku na rok spada liczba stałych mieszkańców miasta? rodzi się coraz mniej dzieci? a coraz więcej ludzi starszych bez opieki ze strony dzieci i wnuków, które wyjechały przecież na chwilę za granicę ale już dziś nie chcą wrócić?!
samymi filmami ich też na powrót nie zachęcimy, a tylko możliwościami znalezienie tutaj pracy, a wątpię czy te produkcje filmowe ściągną do miasta inwestorów gotowych do otwarcia tu swoich biznesów
pożyjemy zobaczymy, byle do jesieni!
gość01:24, 20 lutego 2014
żeby mówić o promocji o jakiej w książkach piszą to trzeba by zacząć od Strategii Promocji Marki Nowy Targ i w tym określić jakąś konkretną grupę docelową odbiorców (target), a tka to mówmy nie o promocji a raczej o wydarzeniach medialnych z przypadku co się akurat trafi to bi8erzemy za dobrą monetę że chcą o nas kręcić i tyle
Michaś23:57, 19 lutego 2014
Izba zimnej wojny i socializmu to urząd miasta
victoria23:53, 19 lutego 2014
Nowy Trag umiera ,Rynek pustoszeje, żadnych turystów, tu nie ma po co przyjeżdżać bo tu nic nie ma.Chyba tylko koscioły, Panie burmistrzu nasze miasto za pana rządów chyli sie ku upadkowi, młodzi ludzie wyjeżdżają bo tu nie ma pracy, i nie ma perspektyw na pracę. Jest coraz gorzej i to sa te efekty promocji. Oczywiście promocja odfajkowana , zrobiona , a to że to jest psu na buty to już burmistrza nie interesuje.Ludzie juz maja dość pana i panskich kolesiów. W wyborach musimy to zmienić.
handlarz22:55, 19 lutego 2014
Do "mieszkaniec ul. Polnej" >> Szanowny mieszkaniec mieszka ale na ul .Waksmundzkiej
miastowy22:33, 19 lutego 2014
tuma i tyle nic dodać nic ująć
Stanisław Fąfrowicz22:20, 19 lutego 2014
Tak trzymać Panie Burmistrzu. Nich Pan wystartuje w nadchodzących wyborach - ma Pan mój głos i mojej całej wielkiej rodziny
Tola22:18, 19 lutego 2014
Szuwarek, koło Nowego kościoła , na Królowej Jadwigi tam gdzie jest apteka.
jkz21:59, 19 lutego 2014
Jeczcze Tesco bedzie w Dekadzie
klakier21:45, 19 lutego 2014
Jak już bełkot nowotarski zaczyna bełkotać , coś pod nosem to znaczy ,że wybory za chwilę. Będzie znowu rok bałamucił mieszkańców , a nowotarskie g...ki beda go słuchać i głosowac na nieudacznika. Coś mu się tam za te 16 kat udalo , ale ile zpieprzył to g....ki pozapominały. Takie to srodowisko . A nieudacznik zostanie nieudacznikiem i będzie błekotał o promocji .
aneta21:35, 19 lutego 2014
nasze miasto jest tak samo atrakcyjne jak jego burmistrz !
szuwarek21:32, 19 lutego 2014
gdzie się mieści ten bar mleczny?
Mieszkaniec ul.Polnej21:26, 19 lutego 2014
Panie Burmistrzu wspaniała praca nigdy nie będzie zapomniana ale niestety dla nie których widać rozwój Nowego Targu ku lepszemu a dla innych nie . I tak z poprzednich Burmistrzów Pan wydaje się najlepszy , i nie ma o co się martwić bo nie ma na Pana miejsce godnego kandydata i chyba pozostanie Panu mówić jak niegdyś Wałęsie nie chce ale muszę oby tylko Panu zdrowie dopisało.Łudzą się co niektórzy jak kiedyś się łudzili że PJN partia będzie miała swoich posłów a wyszło tak że zdradzili swoją macierzystą Partię PIS a teraz nie ma dla nich miejsca bo każdy na nich patrzy jak na sępa który się chce dorwać do władzy ( porostu kto zdradził to z dala od takiego ). I nie ma miejsca dla takiego wodzireja który grzebie w życiorysach ludzi sam nie pogrzebie w swoim życiorysie i przedstawia jakieś partyzanckie bajania by zwrócić na siebie uwagę bo w inny sposób nie umie .Wytyka się burmistrzowi o IZWiS. A co to takiego złego skoro do naszego socjalizmu przyczynił się Rząd w Londynie który pozostawił Polskę i całe Ak na pożarcie moskiewskiego Lwa czyż Prokuratorzy stalinowscy którzy sądzili Akowców doczekali swoich ostatnich dni w dostatku w Anglii .Wytyka się burmistrzowi HANDEL WIELKOPOWIERZCHNIOWY /BIEDRONKI/ a czy wy sami czasami nie chodzicie po tych sklepach jest prosta zasada skoro bojkotuję to nie chodzę po super marketach a znając mentalność Nowotarżan to nawet jakby były małe sklepy to i by kupowali na alegro i jeździli do Krakowa jak to było dawniej byle by sąsiadowi nie dać zarobić. A co do piekarni no wybaczcie wystarczy popatrzeć jak podorabiali się Piekarze w Nowym Targu i na czym
za tą sama cenę można kupić o wiele większy chleb i to już poza Nowym Targiem i każdy ma do tego prawo .Mieliśmy w Nowym Targu wielki przemysł obuwniczy i kiedy trzeba było strajkować to każdy bał się o pracę i Łamistrajkował wiec rozkradli wielcy kierownicy .Żal do Burmistrza pytam o co - a co tu w Nowym Targu można zrobić jak wybiera się radnych którzy snują bajania partyzanckie a nie wiedzą że zostali wybrani po to by służyć obywatelom ku ich dobra mam nadzieję ze w nadchodzące wybory ludzie przejrzą na oczy i wybiorą tych co na to zasługują i ciężko pracują a nie traktują funkcje radnego do podtrzymania swojego budżetu rodzinnego .
115KM21:24, 19 lutego 2014
Gdyby były działania zmierzające do powstania dużego zakładu produkcyjnego, gdzie znalezienia pracy nie graniczyłoby z cudem to burmistrz mógłby rządzić do końca świata. Może i " jest co pokazać ", ale coraz więcej nowotarżan będzie lizać te cukierki przez szybę. Basen jest ok, ale to będzie też problem dla wielu rodziców, bo trzeba będzie wysupłać te kilkadziesiąt zł miesięcznie dla dzieci. Miejsc pracy nam trzeba, bo miejsc do wydawania pieniędzy już u nas dostatek.
?21:13, 19 lutego 2014
puk -puk w główkę
A nie trafia cię szlag gdy miasto lekką ręką wydaje 20 mln na stadiony do piłki nożnej które świecą pustkami?
Wojtek21:02, 19 lutego 2014
Nowotarżanie to dziwny naród, ciągle tylko krytykują i atakują, podkopują nogi Tym, którzy wiele robią dla całej społeczności nowotarskiej.
JO20:44, 19 lutego 2014
JESZCZE Z 5 BIEDRONEK I BĘDZIE GIT,100 OSÓB ZNAJDZIE PRACĘ A 1000 STRACI.
fff20:36, 19 lutego 2014
Dobrze czytam? Radnych nie interesuje ile kosztuje promocja i płacenie za nią? Wystarczy, że "burmistrz ma kontakty"? To radni nie wiedzą że nie ma nic za darmo i zawsze trzeba się odwdzięczyć przysługą za przysługę?
Ludzie co z wami? Obudzicie się jesienią i będziecie w panice szukać haków na rywali? Pracować na rzecz miasta trzeba cały czas i całą kadencję dbać o interesy mieszkańców. Jak podniesiecie klangor przed samymi wyborami to będziecie jak zawsze - NIEWIARYGODNI.
dzim20:31, 19 lutego 2014
To znaczy co panie Burmistrzu ruiny dworca PKP,Lodowiska,betonowy rynek z dodatkiem drewnianych domków szpecących cały rynek mógłbym tak wymieniać w Nowym Targu nic nie ma nawet sylwestra nie potraficie zorganizować panu już podziękujemy czas na kogoś nowego z głową.
puk -puk w główkę20:27, 19 lutego 2014
Jak słyszę te fantazje na temat kolejki na Turbacz czy hali wielofunkcyjnej to mnie trafia szlag na ludzką głupotę.
pio20:15, 19 lutego 2014
Nowy Targ może być słynny w świecie tylko z baru mlecznego bo z niczego innego. Tylko jeszcze trzeba zaprosić CNN, NBC, BBC i wiele wiele innych telewizji, konferencję zrobić w barze mlecznym oczywiście serwując zupą mleczną.
USS Wściekły Pies20:15, 19 lutego 2014
Zaręczam, że nowoczesne bobasy w żłobku wymyśliłyby lepszą promocję miasta. Panie Maziorz ale masz pan speców od reklamy i promocji, żenua !
oo20:07, 19 lutego 2014
znaczy bezwstydny gościu będzie startował, ZENADA
fakty ludzie pieniądze20:01, 19 lutego 2014
@ZDROWOMYŚLĄCY
A ceny w tych sklepach takie że strach... I tak np. po ciuchy jeździ się już do Krakowa, Słowacy robią to samo. Jedź do Krakowa i zobacz ile w Bonarce aut na SK i KNT/KTT. A tablice na wjeździe drodzy Radni nic nie dadzą bo co pokażecie? Gdyby jeszcze była kolejak na Turbacz, długie trasy na Dziubasówkach to by można było jakoś wypromować NT. Ani tu ładnej architektury (Rynek to jedna wielka reklama, może z 4-5 ładnych kamienic), dookoła zwykłe domy z PRL nie grzeszące urodą, cały Nowy Targ obs***y banerami, reklamami. Syf totalny. Żadnych atrakcji. TRZEBA PROMOWAĆ PRZEMYSŁ!! ŻEBY LUDZIE MIELI GDZIE PRACOWAĆ A NIE WYMYŚLAĆ JAK TO NIBY NOWY TARG NIE JEST ZNANY.ZNANY JAK COŚ JEDYNIE Z HOKEJA I KOŻUCHÓW ORAZ JARMARKÓW. Hala lodowa to ruina a była najlepszą w kraju, kożuchy siadają bo mało kogo stać i nie są modne/praktyczne itp. Jarmark pada bo każdy woli ciepłe, eleganckie galerie z takimi samymi cenami ale ciuchy markowe a nie wiejskie bluzy i podróbki.
"sukcesy19:55, 19 lutego 2014
Ten bar jest wiecznie pusty tak dla ścisłości. Nie siejcie propagadny towarzyszu burmistrzu. Kto tu i po co ma przyjechać? Turyści nie wiem po co i na co, jedynie chcący pójść w Gorce i celowo mówię pójść bo MZK tak zorganizowane że wracając z np. Turbacza lepiej iść na piechotę niż czekać pół dnia na autobus. Cały handel padł kosztem Krakowa gdzie nawet Słowacy jeżdżą do galerii, a nasz jarmark to jeden wielki Bangladesz. Taki sam syf to hala lodowa, mam nadzieję że po basenie i stadionach miasto zrobi z lodowiska halę nie tylko do hokeja ale wielofunkcyjną godną XXI wieku. Kiedyś staliśmy sportem, gdy nie było wielkich stacji dużo ludzi jeździło na narty do NT, na zgrupowania jeździły drużyny na Halę Gorce, na lodowisko. NA lodowisku były międzynarodowe turnieje. Ale oba obiekty to ruina, na hali Gorce pokoje to wczesny PRL. Był u nas wielki spływ kajakowy, mistrzostwa w trialu. Teraz co jest? NIC...
ZDROWOMYŚLĄCY19:51, 19 lutego 2014
PANIE ZAPIÓRKOWSKI RÓBCIE DALEJ TAKĄ BIEDE / ZAMIAST PROMOWAĆ BUDOWĘ FABRYK JAK NA SŁOWACJII / KOSMETYKI MOTORYZACJA / TO SEKTORY KTÓRE DAJĄ PRACE ROBOTNIKOM TO WY WPUSZCZACIE HANDEL WIELKOPOWIERZCHNIOWY /BIEDRONKI/ - ONE AKURAT ZABIERAJA PRACĘ BO LIKWIDUJA SIĘ SKLEPY LOKALNE A ZA NIMI LOKALNI DOSTAWCY /PIEKARNIE MASARNIE ITD../- BIEDRONKA NIE KUPUJE TOWARÓW NA RUNKU LOKALNYM - I POZOSTANIE WAM PROMOWAĆ BARY MLECZNE BO NOWOTARŻAN NIE BĘDZIE STAC NA LEPSZE ŻYCIE..
Wierząca19:36, 19 lutego 2014
Miasta nie stać, aby zapłacić np. Kretowi, to już paranoja. Kto za darmo będzie chciał tu pracować??? Dalej jesteśmy w poprzedniej epoce. Zawsze za pracę należy płacić.Spocznij.
zołza19:35, 19 lutego 2014
TVN=WSI ,ma nasz burmistrz niezłą telewizję, i jeszcze ten Kret kto to jest????
Biedronka19:35, 19 lutego 2014
Co można pokazać ciekawego jak to wiocha zbitą dechami śmiech na sali
Mieszkaniec ul. Bereki19:16, 19 lutego 2014
Kiedy bedzie kręcony film na Targowicy Bangladesz.Proszę zatrudnic Jackie Chana
byly zwolennik MF19:10, 19 lutego 2014
rozpoczeta kampnia wyborcza,ale nawet 100 filmóww juz nie pomoże
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij