Poniedziałek, 27 marzec 2017, Imieniny: Ernesta, Lidii, Ruperta
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
14°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 37%
niewielkie zachmurzenie
14°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
przewaga chmur
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 48%
przewaga chmur
Wiatr: 5 km/h Wilgotność: 53%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
17.03.2014, 10:38 | czytano: 3423

Policjanci zatrzymali w Pyzówce pijanego kierowcę. Uciekał - musieli go skuć

Do nowotarskiego szpitala trafił 53-letni mieszkaniec Pyzówki, który po tym, jak został zatrzymany przez policję, gdy uciekał pijany samochodem, poszarpał się z funkcjonariuszami.

- W chwili gdy tylko stan zdrowia sprawcy pozwoli, zostaną mu przedstawione zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i nie stosowania się do wyroku sądowego - informuje st. asp. Roman Wolski z nowotarskiej policji.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godz. 13. W Pyzówce policjanci z Nowego Targu próbowali zatrzymać do kontroli drogowej samochód Nissan. Na ich widok kierowca dodał gazu, ale nie uciekł daleko, bo zahaczył kołem o pobocze, zjechał z drogi, a samochód zgasł. Mężczyzna wysiadł z auta i zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali go jednak po krótkim pościgu. - Między policjantem a zatrzymanym doszło do szamotaniny. W związku z tym kierowcy zostały założone kajdanki - relacjonuje Roman Wolski. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

- W trakcie czynności mężczyzna zaczął uskarżać się na ból barku i w związku z powyższym został przewieziony do szpitala w Nowym Targu. Po badaniach stwierdzono u niego zwichnięcie barku i pozostał on na leczeniu w szpitalu - dodaje rzecznik.

r/
najnowsze informacje
komentarze
PAP12:13, 22 marca 2014
C.D.N..
Amer09:50, 18 marca 2014
No i wreszcie go chwycili ale on jest bezkarny
jak pije to nie powinien jeździć idiot
pio19:04, 17 marca 2014
Z1 - niestety wioski w koło Nowego Targu to nie region Zakopiańskiej drogówki a szkoda
afp16:12, 17 marca 2014
To ten sam co miesiąc temu , trzeba było dziada od razu zamknąć
Z114:17, 17 marca 2014
pio

przyjedź na Powiat Tatrzański to przekonasz się jaka jest aktywność tamtejszej drogówki. Ja tam jestem od tygodnia a przez całe moje życie tyle się nie udmuchałem w alkomat.
pio12:05, 17 marca 2014
teraz zbir będzie policję skarżył, powinno się go zamknąć na wiele lat. A takich z zakazem sądowym i po pijanemu w okolicach jeździ parunastu. Jak dojdzie do tragedii to może wtedy policjantów będzie można zobaczyć po wioskach , bo na razie to na palcach można w roku policzyć ich aktywność.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij