Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
30.04.2014, 16:59 | czytano: 3141

Zatrzymany za kradzież

Rabczańscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rabki-Zdroju, który okradł dom na terenie uzdrowiska.

- Do zdarzenia doszło 28 kwietnia. Sprawca po uprzednim rozbiciu dwóch szyb w oknie na parterze budynku mieszkalnego, przedostał się do wnętrza, skąd skradł router LTE, notebook marki Samsung oraz notebook marki Asus - informuje st. asp. Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej policji. - W trakcie opuszczania budynku sprawca został zauważony przez właścicielkę, która powiadomiła telefonicznie policję. Mężczyzna oddalił się wraz ze skradzionymi rzeczami, ale w godzinach wieczornych został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Łączna suma strat wyniosła 3600 złotych. W wyniku zatrzymania odzyskano skradziony router.

r/
najnowsze informacje
komentarze
przyjaciel ksiedza18:25, 30 kwietnia 2014
Z nowu Rabka w akcji...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij