Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
08.05.2014, 12:23 | czytano: 3670

Nadal nie ma informacji o poszukiwanym od jesieni 40-latku

- Podjęte dotychczas czynności nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu, jak również nie uzyskano żadnych informacji dotyczących tego, gdzie może być - informuje asp. szt. Jacek Bobak z KPP w Nowym Targu. Jak dodaje, poszukiwania Sewera Gacy, 40-latka z Rabki-Zdroju, który zaginał w październiku ub.r., nadal trwają.

W wydanym dziś komunikacie policja informuje:

Komisariat Policji w Rabce-Zdroju prowadzi poszukiwania za zaginionym Sewerem Gacą z Rabki. 40-latek, ma 180 centymetrów wzrostu, sylwetkę szczupłą (waga około 75 kilogramów), oczy koloru szarego, łysinę, uszy normalne, nos mały - prosty, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia posiadał przy sobie plecak sportowy

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w zieloną (wypłowiałą) wojskową kurtkę z kapturem, białą lub popielatą bluzę zapinaną na zamek, dżinsowe spodnie kol. ciemny granat lub czarne, skórzane trzewiki kol. czarnego, na głowie czapka typu kaszkiet kol. ciemny granat . Po raz ostatni zaginiony był widziany około południa 29 października ubiegłego roku, na ulicy Sądeckiej w Rabce Zdroju.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Babinskiy23:28, 8 maja 2014
moze jak niemiał wlosów to dlatego tak
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij