Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 4.284 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.05.2014, 20:04 | czytano: 12324

Nowy Targ: wiatr zdemolował ogród, powalone drzewa na terenie miasta (zdjęcia)

Na terenie prywatnej posesji przy ulicy Św. Doroty, silny wiatr powalił drzewa i zdemolował ogród. Czytelnicy przysyłają nam również zdjęcia kolejnych powalonych drzewa na terenie miasta.

Zdjęcia powalonych drzew m.in. z osiedla Bór.

r/ zdjęcia: Marcin, Magdalena. Dziękujemy.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Innowierca14:40, 16 maja 2014
Obsługą linii alarmowych a właściwie ich nieodbieraniem powinien zająć się Powiatowy Sztab Kryzysowy tam powinni odbierać telefony odpowiadać na pytanie mieszkańców a tu grobowe milczenie ,jak tu zawiadomić o zagrożeniu ,dostać informację kiedy można spodziewać się np.wznowienia dostaw prądu itp.---zwałka na całej linii co to za wielki SZTAB skoro nie umieją opanować dobrej informacji dla mieszkańców .
alex.08:19, 16 maja 2014
Awari moze byc sobie duzo ale zarzadzanie kryzysowe ma dzialac. odbierac i przekazywac sygnaly z terenu.A nawet 112 nie odbiera. Co dopiero jak by faktycznie byl kryzys lub wojna.wiekszosc awari to drzewa od lat zglaszana ze wrastaja w linie i nic.Mozna by pomyslec ze to sabotaz. Pozdrawiam sztab kryzysowy w Nowym Targu.
Pijak07:27, 16 maja 2014
W zakładzie elektrycznym mają dyżur nocny tylko 2 słownie dwie osoby jeden kierowca do wożenia elektryka na awarie nocne a reszta pracuje od godziny 8 do godz 15 i na tym koniec
strażak01:09, 16 maja 2014
kochani weźcie pod uwagę, że od samego rana służby nie miały ani chwili wolnego czasu, strażacy byli dysponowani od akcji do akcji, często nawet bez powrotu na bazę wyjazdy w kolejne miejsca i tak cały dzień aż do nocy a sytuacja się nie poprawia więc jest sporo zamieszania w dyspozytorniach, prosiłbym o trochę wyrozumiałości bo nikt nie leży ... tylko mamy pełne ręce roboty
tup.tup.23:12, 15 maja 2014
Po co jest telefon alarmowy Zakładu Energetycznego w Nowym Targu jak jest po prostu odłożona słuchawka a sami na niego kierują bo centrala nie odbiera telefonów po południu ,jeżeli tam ktoś siedzi i nie odbiera telefonów to po co cała ta maskarada.Ja chcę zobaczyć wyjaśnienia tu na Podhalu 24 dlaczego telefonu nikt nie odbierał dzisiaj - to jest skandal żeby nie móc zawiadomić o niebezpieczeństwie zerwanej linii lub dowiedzieć się dlaczego nie ma prądu a i kiedy będzie???
Chyba po to jest ten telefon!!!
@23:05, 15 maja 2014
Po co są telefony alarmowe jak nikt ich nie odbiera , dzwoniłem przez 3 godziny- skandal
p21:57, 15 maja 2014
alex. - trochę więcej jest awarii, nie tylko u ciebie
alex.20:44, 15 maja 2014
Nowy Targ os Oleksowki drzewa na drodze zerwana linia elektryczna. zadna slozba nie odbiera telefonu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij