Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Jabłonka i okolice
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
04.09.2014, 16:15 | czytano: 2955

Radny pyta, dlaczego dzieci nie są przeprowadzane przez jezdnię

Fot. Robert Miśkowiec

Wójt gminy Nowy Targ Jan Smarduch zapewnia, że nie ma żadnych przeszkód, by tam, gdzie jest to konieczne, uczniowie w drodze do szkoły byli przeprowadzani przez ruchliwą jezdnię.

Radny Stanisław Waksmundzki pytał na sesji Rady Gminy Nowy Targ, dlaczego tzw. "stopków", czyli osoby przeprowadzające dzieci przez jezdnię, można spotkać np. w Łopusznej czy Ostrowsku, a w Waksmundzie, gdzie jest ta sama ruchliwa droga, już ich nie ma.

- Jeśli tylko dyrektor szkoły wystąpi o to, to my to uwzględnimy - odpowiadał radnemu wójt Smarduch. - W Łopusznej był przypadek potrącenia dziecka, i choć nie doszło do tego w drodze do szkoły, to uzmysłowiło to problem i na wniosek dyrektor osoba do przeprowadzania dzieci tam się pojawiła. Jeżeli pani dyrektor w Waksmundzie uzna, bo w tej sprawie inicjatywa należy do dyrektorów szkół, że coś takie jest potrzebne, to z naszej strony nie spotka się odmową - zapewnił.

r/
najnowsze informacje
komentarze
ZYX01:20, 10 września 2014
RADNY WAKSMUNDZKI MA RACJE A NOWA PANI DYREKTOR MA ZAPRZĄTANĄ GŁOWĘ SZKOŁĄ SPORTOWA A NIE OCHRONĄ DZIECI
TAKICH DYREKTORÓW POWINNO WWOZIĆ SIĘ NA TACZKACH
Rodzic!22:28, 5 września 2014
Niech Gmina Nowy Targ zajmie się pracą sekretarek które pracują w szkole, mam odczucie że są ważniejsze niż rodzice! Picie kawy, zakupy w Nowym Targu w czasie pracy!!!coś jest nie tak, pracę zaczynają o 8.00 a przed 15.00 już ich nie ma w szkole.A gdzie 8 godzin pracy, to gdzie?!
maja12:18, 5 września 2014
Jak zwykle radny Waksmundzki ma najwięcej do powiedzenia, nie zawsze na temat niestety...
xyz08:09, 5 września 2014
Panie radny Waksmundzki. Nie masz pan w swoim okręgu większych problemów? Nie wiesz pan nic na ten temat, to zrób pan spotkanie ze swoimi wyborcami, jeslisz pan nie tchórz, a opowiemy ci o nich. Z przyjemnością.
Piotrek20:16, 4 września 2014
Radni uważają się za supermanów, a takimi nie są. Widzę, że nawet rozbijają dobrą robotę Wójta, czy Burmistrza! Więcej szacunku do władzy, oj radni!
Piotrek20:07, 4 września 2014
Wspaniała odpowiedź Pana Wójta na takie podchwytliwe i nie delikatne zapytanie radnego.
wyborca17:57, 4 września 2014
widać, że wybory - władza zaczyna dbać o wszystko i ma świetne pomysły :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij