Czwartek, 02 kwiecień 2020, Imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 47
Clear
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Clear
-0°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
12.11.2015, 13:26 | czytano: 4337

Policja zatrzymała sprawców napadu na jubilera. To Słowacy

Złodzieje, którzy końcem września napadli na jubilera w Czarnym Dunajcu, zostali zatrzymani przez policję. To trzej obywatele Słowacji w wieku od 22 do 30 lat. Okazało się, że są członkami dobrze znanej słowackiej policji grupy przestępczej, która miała już na koncie tego typu przestępstwa.

Przypomnijmy: 29 września po południu dwaj mężczyźni weszli do sklepu jubilerskiego w Czarnym Dunajcu, rozbili szyby wystawowe i ukradli ramka z biżuterią o wartości 33 tysięcy złotych. Następnie złodzieje odjechali srebrnym samochodem marki Skoda w stronę granicy ze Słowacją i ślad po nich zaginął. - W wyniku podjętych czynności policyjnych funkcjonariusze Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu wspólnie z policją słowacką ustalili sprawców kradzieży - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Czarnym Dunajcu. - Jak się okazało, jest to grupa dobrze znana na terenie Słowacji dokonująca takich samych przestępstw. W związku z powyższym zebrany materiał dowodowy wraz z postanowieniami o przedstawieniu zarzutów zostały wysłane przez Prokuraturę Okręgową w Nowym Sączu do prokuratury słowackiej celem dalszego prowadzenia postępowania. Dodać należy, że sprawcy ci na terenie naszego powiatu planowali dokonać jeszcze trzech kradzieży do sklepów z biżuterią.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Don Pedro09:23, 14 listopada 2015
Nie wiedziałem, że mieszkam w Powiecie Czarnodunajeckim...
obiektywna stąd07:35, 13 listopada 2015
Dobrze znana grupa, dokonująca tych samych przestępstw i co? Założyli związek zawodowy i dlatego działają i mają się dobrze?
Puro15:36, 12 listopada 2015
Jacy romowie-cygany i tyle.
Partyzant13:30, 12 listopada 2015
Dla zainteresowanych to byli Romowie ze Słowacji....Podobna szajka kilka lat temu zbierała radyjka z aut w NT.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij