Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Zakopane i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
03.01.2016, 12:03 | czytano: 3625

Podhalańska Zima z Gwiazdami, czyli jak połączyć zabawę z pomocą dla potrzebujących (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W zorganizowanej już po raz czwarty Podhalańskiej Zimie z Gwiazdami - na lodzie zmierzyli się m. in. kierowcy rajdowi, aktorzy, kabareciarze, muzycy oraz dziennikarze. Na zaproszenie pomysłodawcy i organizatora PZiG - pochodzącego z Nowego Targu aktora Mateusza Dewery - przyjechał także generał Roman Polko.

W drużynie kierowców rajdowych i przyjaciół wystąpili m.in. Kajetan Kajetanowicz aktualny Mistrz Europy w rajdach samochodowych, Andi Mancin snowboardzista i kierowca rajdowy, Tomasz Czopik prowadzący Bezpieczna Jazdę. Wsparli ich w zepole m.in. Leszek Różański, Maciej Rajski, Teresa Nowak, Zbigniew Krauzowicz, Grzegorz Hołowczak i na bramce Dominika Zamarlik.

W drużynie Artystów zagrała m.in. wokalistka zespołu ŁZY Sara Chmiel, Bogdan Kalus, Piotr Kupicha wokalista zespołu FEEL, dziennikarz sportowy Wojciech Zawioła, Adam Grzanka aktor kabaretowy, generał Roman Polko twórca jednostki GROM, Krzysztof Hanke z kabaretu RAK. Bramki strzegł Tomasz Rajski.

Mecz zakończył się remizem 7:7. Sędziowali Jacek Chadziński oraz Mateusz Niżnik i Maciej Gąsienica Makowski.

Jak co roku zabawa miała przesłanie charytatywne. Tym razem zbierano pieniądze dla chorej na nowotwór Ani i dla Staszka, który uległ poważnemu wypadkowi. Oboje są podopiecznymi Fundacji im. Adama Worwy. Podczas meczu odbyła się m. in. aukcja bałwanka wywiezionego na lód na noszach lekarskich. Show prowadzili Irek Bieleninik i Bolesław Bara.

W przerwach między tercjami na lodzie tańczyły cheerleaderki Podhala, wystąpiły także artystki rewiowe Walley Ice Story.

MMKS Podhale, opr.s/ zdj Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kometa14:34, 4 stycznia 2016
największa gwiazda jest na fot 52
ciekawska09:27, 4 stycznia 2016
No to się Bieleninik nagwiazdorzył ;)
Kibicka21:52, 3 stycznia 2016
Super sprawa! Super zabawa!
Jaśiu18:35, 3 stycznia 2016
burmistrzowi pękły spodnie/
sujka15:28, 3 stycznia 2016
Jest i nasz celebryta - Zbyś.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij