Środa, 29 marzec 2017, Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 36%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 38%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 36%
niewielkie zachmurzenie
17°
Wiatr: 11.9 km/h Wilgotność: 43%
niewielkie zachmurzenie
17°
Wiatr: 22.4 km/h Wilgotność: 38%
pochmurno
16°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 43%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
21.01.2016, 22:21 | czytano: 2711

Uczniowie z Jabłonki na Mistrzostwach Europy (zdjęcia)

Uczniowie SP1 w Jabłonce - zwycięzcy finałów wojewódzkich "weekendy z piłką ręczną" - wzięli udział w honorowej eskorcie dziecięcej podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn.

- W krakowskiej Tauron Arenie młodzi Orawianie mieli przyjemność wprowadzić zawodników w meczu Francja-Serbia i Polska-Macedonia. Dodatkowo organizator zapewnił wszystkim miejsca na widowni, zwiedzanie Areny i możliwość podglądnięcia zawodników przed meczami - wymienia Jakub Janczy.

źródło szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ss09:49, 22 stycznia 2016
super dzieciaki sprawa sprawa!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij