Piątek, 20 kwiecień 2018, Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Jabłonka i okolice
pogodnie
19°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 30%
pogodnie
20°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 24%
pogodnie
26°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 31%
pogodnie
18°
Wiatr: 18 km/h Wilgotność: 36%
pogodnie
16°
Wiatr: 10.5 km/h Wilgotność: 42%
pogodnie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 25%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
22.01.2016, 11:45 | czytano: 4984

Ogień na Orawie

Ostatnie dni są bardzo pracowite dla strażaków z jednostek ochotniczych straży pożarnych na terenie Orawy. W ciągu trzech dni interweniowali trzykrotnie.

Najpierw OSP z Jabłonki gasiła pożar samochodu osobowego w swojej miejscowości. Kolejnego dnia doszło do dwóch pożarów - garażu w Zubrzycy Górnej oraz zabudowań mieszkalno-gospodarczych w Lipnicy Wielkiej. W ostatniej akcji brało udział wiele zastępów z gminy Jabłonka i Gminy Lipnica Wielka oraz JRG z Nowego Targu.

Wszystkie pożary udało się szybko opanować i ugasić.

er/ zdjęcia OSP Jabłonka i OSP Zubrzyca Górna
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij