Piątek, 20 kwiecień 2018, Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Nowy Targ i okolice
pogodnie
19°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 30%
pogodnie
20°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 24%
pogodnie
26°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 31%
pogodnie
18°
Wiatr: 18 km/h Wilgotność: 36%
pogodnie
16°
Wiatr: 10.5 km/h Wilgotność: 42%
pogodnie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 25%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
24.01.2016, 16:48 | czytano: 3579

Dobra wiadomość: Wielką Krokiew czeka modernizacja

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Podczas zorganizowanego na Podhalu wyjazdowego posiedzenia Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki podjęta została decyzja o przyznaniu środków z budżetu państwa na niezbędną modernizację zakopiańskiej skoczni im. Stanisława Marusarza.

Od dawna było wiadomo, że Wielka Krokiew musi w tym roku przejść modernizację, w przeciwnym razie - nie zostanie za zorganizowany pod Giewontem przyszłoroczny Puchar Świata. Nie było jednak pewności, czy uda się w ciągu kilku najbliższych miesięcy wykonać niezbędne prace.

Jak informuje IAR - podczas posiedzenia Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki poinformowano, że remont obiektu zostanie wykonany na czas, a dyrektor generalny Centralnego Ośrodka Sportu Cezary Andrzej Jurkiewicz dodaje, że w budżecie Ministerstwa Sportu są zarezerwowane środki na remont zakopiańskiej skoczni.

s/
najnowsze informacje
komentarze
naiwny07:13, 27 stycznia 2016
O dachu do jazdy szybkiej zapomnij. Widziałem już projekt dla stolycy, kasa już przyznana
?08:15, 26 stycznia 2016
A hala w Nowym Targu?
Tadek08:30, 25 stycznia 2016
A co ze starymi długami za remonty , modernizację - kiedy zapłata.?
qx5618:33, 24 stycznia 2016
A nie załatwili czasem kasy na budowę lodowiska?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij