Czwartek, 19 kwiecień 2018, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Czarny Dunajec i okolice
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 16.9 km/h Wilgotność: 54%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 49%
niewielkie zachmurzenie
23°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 46%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 47%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
08.02.2016, 12:30 | czytano: 3687

Policjanci z Krościenka odnaleźli 60-letnią kobietę

W pustostanie na terenie Szczawnicy policjanci znaleźli poszukiwaną od 3 lutego, a zaginioną 30 stycznia 60-letnią mieszkankę Szczawnicy.

- 30 stycznia kobieta wyszła z miejsca zamieszkania nie powróciła. W trakcie rozmowy z rodziną zaginionej ustalono, że 60-latka wyszła z domu zostawiając telefon komórkowy. Rozpytywano znajomych zaginionej oraz rodzinę jak również okazywano wizerunek czy ktoś nie widział zaginionej bądź w przypadku napotkania proszony był o kontakt ze wskazaniem miejsce przebywania - relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Przeszukując pustostany w Szczawnicy odnaleźli zaginioną. - Natychmiast wezwana została karetka pogotowia, a lekarz udzielił poszkodowanej pomocy i podjął decyzję o przewiezieniu odnalezionej do szpitala w Nowym Targu - dodaje rzecznik.

Źródło: KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
kaboom15:59, 8 lutego 2016
@Mieszkaniec - czyli dobrze jest napisane - Policjanci ZNALEŹLI bo SZUKALI, a SM robiła wywiad wśród miejscowych :)

Dobrze że się znalazła i że zimy jako takiej nie ma, trochę więcej mrozu i mogłoby być nieciekawie
Mieszkaniec14:33, 8 lutego 2016
Policjanci znalezli.. A straz miejska nie szukala? Mnie osobiscie pytali straznicy miejscy a nie Policjanci o ta kobiete...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij