Poniedziałek, 27 marzec 2017, Imieniny: Ernesta, Lidii, Ruperta
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
14°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 37%
niewielkie zachmurzenie
14°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
przewaga chmur
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 48%
przewaga chmur
Wiatr: 5 km/h Wilgotność: 53%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
08.02.2016, 12:30 | czytano: 3295

Policjanci z Krościenka odnaleźli 60-letnią kobietę

W pustostanie na terenie Szczawnicy policjanci znaleźli poszukiwaną od 3 lutego, a zaginioną 30 stycznia 60-letnią mieszkankę Szczawnicy.

- 30 stycznia kobieta wyszła z miejsca zamieszkania nie powróciła. W trakcie rozmowy z rodziną zaginionej ustalono, że 60-latka wyszła z domu zostawiając telefon komórkowy. Rozpytywano znajomych zaginionej oraz rodzinę jak również okazywano wizerunek czy ktoś nie widział zaginionej bądź w przypadku napotkania proszony był o kontakt ze wskazaniem miejsce przebywania - relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Przeszukując pustostany w Szczawnicy odnaleźli zaginioną. - Natychmiast wezwana została karetka pogotowia, a lekarz udzielił poszkodowanej pomocy i podjął decyzję o przewiezieniu odnalezionej do szpitala w Nowym Targu - dodaje rzecznik.

Źródło: KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
kaboom15:59, 8 lutego 2016
@Mieszkaniec - czyli dobrze jest napisane - Policjanci ZNALEŹLI bo SZUKALI, a SM robiła wywiad wśród miejscowych :)

Dobrze że się znalazła i że zimy jako takiej nie ma, trochę więcej mrozu i mogłoby być nieciekawie
Mieszkaniec14:33, 8 lutego 2016
Policjanci znalezli.. A straz miejska nie szukala? Mnie osobiscie pytali straznicy miejscy a nie Policjanci o ta kobiete...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij