Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Nowy Targ i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
08.02.2016, 17:28 | czytano: 2065

Złodziej z Kielecczyzny na "gościnnych występach" w Zakopanem

29-latek z powiatu kieleckiego, wyposażony w nożyce do cięcia zabezpieczeń, wyruszył na podbój zakopiańskich sklepów.

- Policjanci z zakopiańskiego oddziału prewencji patrolujący ulice naszego miasta otrzymali informację o złodzieju, który w sklepie z markową odzieżą przy ulicy Krupówki ukradł kurtkę - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Mężczyznę namierzyła ekspedientka, która niezwłocznie powiadomiła policję. Wskazany mężczyzna przy zatrzymaniu nie stawiał żadnego oporu. Był przekonany, że policjanci nic mu nie udowodnią. W sklepie zapis monitoringu utwierdził policjantów, że mają do czynienia ze złodziejem. Policjanci wśród rzeczy osobistych u zatrzymanego 29-latka z powiatu kieleckiego ujawniali nożyce do cięcia stalowych linek i zabezpieczeń sklepowych.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży w sklepie oraz wskazał pasera, któremu sprzedał skradzioną kurtkę. Policjanci na straganie z oscypkami pod Gubałówką odnaleźli skradzioną kurtkę wartą ponad 500 złotych. Złodziej i paser trafili do zakopiańskiej komendy policji, gdzie usłyszeli już zarzuty. Mężczyźnie za kradzież grozi do pięciu lat w więzieniu i tyle samo kobiecie, która miała kupić skradzioną kurtkę. 50-latka z powiatu nowotarskiego utrzymuje, że niczego nie kupiła, a kurtka na jej straganie została zostawiona tylko na przechowanie.

Źródło: KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
??????????????????????????11:24, 9 lutego 2016
muszę powiedziec kretyn niemial gdzie krasc jakby ja ukradł w krakowie to tylko gzywne by dostał tam sa inne ceny
a wszyscy wiemy jakie mamy prawo
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij