Sobota, 26 maj 2018, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Czarny Dunajec i okolice
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
płatki mgły
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
płatki mgły
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 95%
deszcz
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
09.02.2016, 14:57 | czytano: 6631

Szczegóły wieczornego wypadku w Piekielniku. Znikający traktor

Fot. KPP Nowy Targ

Do wypadku doszło wczoraj o godz. 18.30 na drodze wojewódzkiej w Piekielniku, niedaleko Jabłonki. Sprawca wypadku tłumaczy, że zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z innym samochodem, bo chciał uniknąć najechania na nieoświetlony traktor.

Kierowca Seata, 50-letni mieszkaniec Piekielnika, jechał w stronę domu. Na wierzchołku wzniesienia w ostatniej chwili zobaczył ciągnik rolniczy, który był nieoświetlony. Chcąc uniknąć zderzenia z nim, gwałtownie skręcił w lewo, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Nissanem. Za jego kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec Jabłonki. - Na miejsce przyleciał helikopter pogotowia lotniczego, który zabrał do szpitala pasażerkę samochodu Nissan. Po badaniach okazało się, że odniesione przez nią obrażenia zostały zakwalifikowane jako lekkie - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
k221:13, 10 lutego 2016
WIKTOR tak było ze jechał ten ciągnik bo ja jechałem 5 min wczesniej i tez widziłem ten ciągnik .a jesli nie wiesz jak było to nie oskarżaj kogoś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiktor19:23, 9 lutego 2016
wiecie że tam jest niebezpiecznie i nie wieżę że tego traktora nie widział ten z Piekielnika to nie jest wytłumaczenie winny zawsze się tłumaczy troche ostrożnosci albo z powrotem na testy do N Targu jak zdacie to co teraz jest w pytaniach to będziecie uważać na drodze
Big Al19:12, 9 lutego 2016
Pytanie, traktórzysta widząc co się stało po prostu sobie pojechał?
vzx15:42, 9 lutego 2016
Chyba w Jabłonce.
Kolo15:19, 9 lutego 2016
Kilkanaście lat temu też miałem na tej drodze wypadek.Wyjeżdżając do Jabłonki z Piekielnika uderzyłem Puntem w ciągnięte na smyka drzewa przez drogę.Auto do kasacji.Przede mna Polonez urwał na tych samych drzewach zawieszenie.Drzewo kradzione a ciągniki nie ubezpieczone.Nieoświetlone traktory w tych rejonach to chyba norma.Policja jak zwykle problemu nie widzi.Policja na drogi-za to Wan płacą,nowe auta kupują.Ale najlepiej łapać przekraczających prędkość-lepszy zysk dla Państwa.Coraz lepiej w Polsce.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij