Piątek, 20 kwiecień 2018, Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Jabłonka i okolice
pogodnie
22°
Wiatr: 6.1 km/h Wilgotność: 31%
pogodnie
21°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 22%
pogodnie
27°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 29%
pogodnie
19°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 36%
pogodnie
16°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 38%
pogodnie
20°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 25%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.02.2016, 21:59 | czytano: 1463

Ludzie chcą wiedzieć o czym mówią radni

Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej w Zakopanem, domaga się, aby dokładniej opisywać tematykę posiedzeń poszczególnych komisji Rady Miasta w Zakopanem. Już trzy razy wystąpiła do Grzegorza Jóźkiewicza, przewodniczącego zakopiańskiej rady, właśnie w tej sprawie. Odpowiedzi do tej pory nie otrzymała.

- Mieszkańcy Zakopanego nie wiedzą tak naprawdę nad czym debatują radni – mówiła podczas debaty radnych nad zakopiańskim smogiem Agata Wojtowicz, która bardzo często uczestniczy w posiedzeniach poszczególnych komisji rady miasta. – Mówi się, że mieszkańcy nie interesują się sprawami miasta. Jak mają to robić, skoro nie wiedzą o czym będą rozmawiać radni. Jest tylko informacja o dniu i godzinie zebrania radnych, ale czego ono będzie dotyczyć nikt poza nimi nie wie.

Tutaj prezeska skrytykowała przewodniczącego rady Grzegorza Jóźkiewicza, że nie odpowiedział już miesiąc na jej ostatnią prośbę. Przewodniczący zapewnia, że już niedługo odpowie prezesce Wojtowicz, a sam chciałby również, żeby na stronie miasta pojawiały się szersze informacje co do tematyki posiedzeń poszczególnych komisji.

js/
najnowsze informacje
komentarze
kinder17:52, 12 lutego 2016
w Ochotnicy tez nagrywaja w poniedzialek odwolanie nastepnego przewodniczacego rady
kumoska15:14, 12 lutego 2016
niech zrobia tak jak wojt w szaflarach zrobil sa nagrywane
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij