Sobota, 26 maj 2018, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 99%
płatki mgły
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
płatki mgły
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 99%
pogodnie
11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 95%
deszcz
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
27.02.2016, 16:43 | czytano: 2475

Mecz o wszystko

Fot. Michał Adamowski

HOKEJ. Najpierw w Nowym Targu TatrySki Podhale wygrało dwa mecze, potem odniosło dwie porażki z Unią w Oświęcimiu. Dziś o o godz. 18:45 na nowotarskim lodowisku decydujący mecz o awans do półfinału.

Tymczasem trwa nasz plebiscyt na Najlepszego Hokeistę Szarotek w tym sezonie play-off – głosowanie rozpoczęło się wraz z pierwszym meczu w ubiegły piątek i trwać będzie do końca ostatniego meczu Szarotek. Wszystkie informacje na temat plebiscytu na Najlepszego Hokeistę znajdują się na stronie www.MVPhokej.sportowepodhale.pl.

Wszystkie oddane w tym plebiscycie głosy zdecydują o tym, który z naszych zawodników otrzyma tytuł Najlepszego Hokeisty, natomiast równolegle, głosy oddane podczas meczu dodatkowo wskazują Najlepszego Zawodnika danego meczu. W dwóch pierwszych meczach w ubiegły piątek i sobotę kibice wskazali odpowiednio Patryka Wronkę i Bryana McGregora - zobaczymy kto zostanie najlepszym zawodnikiem dzisiejszego, bardzo ważnego spotkania.

Wszystkie niezbędne do oddania głosu informacje poza stroną www.MVPhokej.sportowepodhale.pl znajdziecie też na plakatach na lodowisku i na ulotkach, jakie dołączane są do biletów.

red/
najnowsze informacje
komentarze
kibic z dala20:13, 27 lutego 2016
Jak przegraja to nie cza monitoringu i pan burmistrz nie odzyska 200.spoko.
Mieszczuch17:34, 27 lutego 2016
Powodzenia Szarotki!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij