Wtorek, 18 luty 2020, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
08.04.2016, 09:10 | czytano: 4383

Potrącenie rowerzysty

64-letni kierowca samochodu VW, mieszkaniec Cichego, potrącił podczas wyprzedzania 71-letniego rowerzystę ze Starego Bystrego.

Do wypadku doszło wczoraj w Cichem. - Kierowca samochodu po wykonaniu manewru wyprzedzania skręcił w prawo, doprowadzając do zderzenia z jadącym w tym samym kierunku rowerzystą. W wyniku zderzenia rowerzysta, 71-letni mieszkaniec Starego Bystrego, doznał ciężkich obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu i urazu głowy. Został przewieziony do szpitala w Nowym Targu - informuje asp. szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
boble17:16, 8 kwietnia 2016
haha ale glupoty piszecie!!!Tego pana widzialem przy rowerze!!!!A pote panow policjantow na parkingu przy kosciele!!!!
SDSSSS11:13, 8 kwietnia 2016
To jak było w końcu? Potrącił PODCZAS wyprzedzania jak w tytule, czy PO wyprzedzaniu skręcając w prawo - jak w artykule?
Kapuje10:10, 8 kwietnia 2016
Znając życie to winnym będzie rowerzysta,dobrze że przy okazji nie zmarł.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij