Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Nowy Targ i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
12°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
14°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
13°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
14°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Clouds
14°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 54
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.04.2016, 10:16 | czytano: 2757

Ośrodek w przeprowadzce

Szczawnicki Miejski Ośrodek Kultury wraca do swojej starej siedziby, czyli do kina „Pieniny”. Z początkiem roku ze względów oszczędnościowych placówka i jej pracownicy trafili pod dach Urzędu Miejskiego w Szczawnicy, ale muszą go teraz opuścić.

Wszystko przez program 500+. Magistrat musiał znaleźć pomieszczenia dla dwójki nowych pracowników zatrudnionych do obsługi programu. Tym sposobem jeden z pokoi, z którego korzystał Miejski Ośrodek Kultury, musiał zostać oddany na potrzeby dwójki stażystów.

Przypomnijmy, że powodem przenosin MOK-u z dotychczasowej siedziby, czyli kina „Pieniny” była potrzeba ograniczenie wydatków w budżecie miasta, które szły na utrzymanie budynku. A koszty nie były małe. Najwięcej pochłaniało ogrzewanie. Kolejnym powodem przeprowadzki była redukcja wydatków. Jak mówił burmistrz Grzegorz Niezgoda, który argumentował swoją decyzję z końcem grudnia ub. r., dla mniejszej liczby pracowników nie trzeba tylu pomieszczeń.

js/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij