Środa, 21 październik 2020, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.04.2016, 20:28 | czytano: 2092

Półtora miliona złotych na remont dróg i chodników w centrum

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetarg na remont czterech głównych i uczęszczanych ulic. Wykonawcy remontu magistrat zapłaci prawie 1,6 miliona złotych.

Rabczański urząd zorganizował jeden przetarg na remont czterech ulic na raz. To coraz częstszy zabieg stosowany przez samorządy. Podobnie zrobił Urząd Miasta w Nowym Targu ogłaszając wspólny przetarg na różne zadania drogowe (nowa nawierzchnia, sygnalizacja świetlna, oświetlenie) na sześciu miejskich ulicach.

W Rabce-Zdroju przetarg objął ulice: Orkana - od skrzyżowania z ul. Chopina do końca asfaltu do skrzyżowania z ul Roztoki; ul. Kasprowicza - od skrzyżowania z ul. Sądecką do zakrętu z Jana Pawła II; Chopina - od starej remizy w dół do mostu na Słonce i skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II; oraz chodników przy ul. Jana Pawła II – od skrzyżowania z ul. Chopina do skrzyżowania z Kasprowicza. Przetarg na realizację robót wygrała firma WPPUH JANDA z Łostówki, a ich koszt to 1.580.000,01 zł brutto. Zamówienie zostanie zrealizowane w terminach: ul. Orkana oraz ul. Chopina - do 15.06.2016 r., a ul. Jana Pawła II, ul. Kasprowicza - do 15.08.2016 r.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij