Środa, 26 luty 2020, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
02.05.2016, 21:20 | czytano: 5029

Wielkie otwarcie jesienią

Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło poinformowała na gminnych obchodach Święta Strażaka, że uroczyste otwarcie nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce i budynku Wiejskiego Centrum Kulturalno-Sportowego odbędzie się 8 października.

Obiekt powstaje obok stadionu piłkarskiego. Decyzja o budowie zapadła w 2012 roku. Wtedy też Urząd Miejski w Rabce-Zdroju wybrał wykonawcę robót, którym została Podhalańska Grupa Budowlana ROBEX-BUD Robert Potoczak ze Skawy, która zaproponowała najkorzystniejszą cenę - 2 441 531 zł.

Budowa dobiega końca. - Chcemy, żeby nowa remiza służyła wam tak jak wy służycie mieszkańcom gminy - powiedziała w Chabówce Ewa Przybyło.

r/
najnowsze informacje
komentarze
anonim18:31, 9 maja 2016
do kokorczu

narzekac to kazdy umie...wez sie sam za jakas inicjatywe, popytaj, poszukaj, wykaz jakies dzialanie i dopiero wtedy komentuj..najlepiej siedziec przed kompem i nic nie robic bo przeciez wszystkim wszystko sie nalezy bez jakiejkolwiek pracy...a co do remizy to moze i duza ale zastanow sie ile strazacy ryzykuja przy kazdej akcji i to za darmo,dla ludzi...obys nigdy ich nie potrzebowal bo moze zdarzyc sie tak ze nikt nie przyjedzie a twoje komentarze i narzekania pozaru nie zgasza...
kokorczu10:10, 6 maja 2016
jak wygram w totka 60 000 000 to zasypie tą remize piaskiem....
i nie dołożę ani złotówki do tego pie***.
kokorczu10:08, 6 maja 2016
mój synek dalej, będzie przebierał się w blaszakach, bo nie dało się wygospodarować w takim gmachu dwóch pomieszczeń dla klubu.
gratulacje !
a to może teraz gmina wyłoży obiecywane od lat dudki i zbuduje w końcu te szatnie...
buractwo w tej gminie , ciekawe ile będziecie mieli z tej inwestycji za ponad 2mln....
haj16:48, 5 maja 2016
Ważne że hołdomas będzie huczny i kiełbaska i flaska i kapela. A dzieci mogą POczekać .
oaj09:09, 4 maja 2016
no a dzieci dalej w blaszakach będa sie przebierać
gratulacie ,dla tej waszej remizy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij