Środa, 18 wrzesień 2019, Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 57
Rain
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 57
Rain
10°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 57
Rain
10°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 57
Clouds
10°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 57
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
10.07.2016, 08:20 | czytano: 1702

Radny nie miał czasu chodzić na komisje, więc odszedł

Radny Andrzej Hyc z ugrupowania „Twoje Zakopane” nie jest już członkiem komisji urbanistyki Rady Miasta w Zakopanem. Na ręce przewodniczącego Grzegorza Jóźkiewicza złożył rezygnację z zasiadania w niej.

Radny rzadko pojawiał się na posiedzeniach komisji. Jak mówi, brakowało mu na to czasu. - Ja bardzo lubię spełniać życzenia. Życzeniem przewodniczącego komisji Jan Gluca była 100-procentowa frekwencja na komisji ekonomiki – tłumaczył kolegom-radnym radny Hyc. – Dlatego w myśl słów słynnego zakopiańskiego restauratora Andrzeja Stocha, że dzieci muszą słuchać taty, to choć może ja nie muszę słuchać przewodniczącego, to jednak zdecydowałem się odejść z komisji.

Jego miejsce zajmie w komisji radny Grzegorz Jóźkiewicz

Tekst i foto. Józef Słowik
najnowsze informacje
komentarze
abc13:54, 10 lipca 2016
jeden odważny, który pokazał, że nie kasa mu na sercu leży.
Ozjasz08:42, 10 lipca 2016
Przynajmniej pokazuje, że przede wszystkim jest przedsiębiorcą a nie biedapolitykiem żyjącym jedynie z diety tak jak większość bezRADNYCH w "mieście". Szanuję
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij