Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Jabłonka i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Mist
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.08.2016, 10:27 | czytano: 2204

Kolejna gwiazda Hej Fest - Afromental (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Na Gubałówce w ramach trwającego festiwalu Hej Fest wystąpił zespół Afromental. Koncert nie rozczarował widzów.

Muzycy z Olsztyna grają w stylu R&B, hip-hopu i soulu. Są laureatami nagrody dla najlepszego polskiego wykonawcy przyznawanej przez MTV EMA, zdobyli kilka tytułów "Zespołu Roku" przyznawanego przez VIVA Comet Awards oraz Eska Music Awards. Ich albumy mają statusy złotych i platynowych płyt.

Widowiskowy koncert spotkał się z aplauzem widzów zgromadzonych na Gubałówce.

Przypomnijmy - Hej Fest – to cykl 18 koncertów, które będą grane w wakacyjne weekendy do 11 września. Za tydzień w ramach organizowanego przez Polskie Koleje Linowe festiwalu wystąpią Perfect i Dawid Podsiadło.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kasia09:03, 8 sierpnia 2016
Wszyscy omijaja Nowy Targ szerokim łukiem haha
kris22:08, 7 sierpnia 2016
w Zakopanem koncerty , w Szczawnicy koncerty , w Bukowinie i Białce koncerty a w Nowym Targu mamy dwie zamkniete kawiarenki na płycie rynku:):)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij