Środa, 26 luty 2020, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 46.44 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 46.44 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 46.44 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 46.44 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 46.44 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
20.08.2016, 18:59 | czytano: 1454

Zakopiańscy radni boją się, że miasto utraci należące do niego grunty

Na wniosek zakopiańskich radnych, Wydział Gospodarowania Gruntami w Urzędzie Miasta w Zakopanem przygotował wykaz działek, które należą do gminy.

Okazje się, że niektórym zagraża zasiedzenie. Inne są używane całkowicie bezumownie, pod chociażby reklamy.
- Dobrze by było poczynić na tych działkach, jakieś ruchy żebyśmy, jako miasto, nie przestali być właścicielami - twierdzi radny Wojciech Tatar. - Powinna być postawiona na tych działkach tablica, że działka jest gminna i zrobione zdjęcie, żebyśmy mieli jakąś dokumentacje w razie próby jej zasiedzenia.

Jak zapewnia burmistrz Leszek Dorula, jego pracownicy sporządzili już ewidencje nie tylko działek należących do miasta, ale również wszystkich nieruchomości, jak miejskie budynki użyteczności publicznej. - Taka ewidencja od lat nie była prowadzona, przecież miasto musi wiedzieć, co do niego należy – twierdzi burmistrz Dorula.

js/
najnowsze informacje
komentarze
Hary15:39, 21 sierpnia 2016
Zdjecie dowodem własności dobre . Od czego są księgi wieczyste
abc08:23, 21 sierpnia 2016
Ciekawski - dobre pytanie!!!
teraz wyjdzie szydło z worka?
Ciekawski22:27, 20 sierpnia 2016
Ciekawe jak w tej "ewidencji" majątku Gminy są ujęte pewne schody i jakie "ruchy" robią radni, burmistrz i jego pracownicy
Dobra zmiana20:55, 20 sierpnia 2016
Prowdziwy gazda.
abc19:21, 20 sierpnia 2016
obudzili się?
a ile przepadło?
ciekawe czy się przyznają?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij