Wtorek, 13 kwiecień 2021, Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
Jabłonka i okolice
Snow
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 100
Snow
-0°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 100
Snow
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 91
Snow
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
02.11.2016, 12:54 | czytano: 2112

Nocne prace na rondzie dra Chramca

ZAKOPANE. W związku z remontem ronda Chramca - dziś w nocy od godz. 20.00 do 6.00 - wystąpią utrudnienia dla kierowców. Podczas prowadzenia prac polegających na frezowaniu nawierzchni, a następnie układaniu nowej warstwy wiążącej nawierzchni wprowadzony zostanie ruch wahadłowy oraz czasowe zamknięcia jezdni.

W trakcie zamykania jezdni policja i straż miejska będą kierowały ruch na objazd przez ul. Szymony.

- Na rondzie wykonano już nowe krawężniki, układany jest pierścień wewnętrzny ronda z kostki brukowej. Wymiana nawierzchni na jezdni, warstw wiążącej i ścieralnej jest konieczna ze względu na występujące koleiny i zbyt małą szorstkość, potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi - tłumaczy Iwona Mikrut z GDDKiA.

Zakończenie wszystkich prac zaplanowano na połowę listopada br. - o ile nie przeszkodzą w robotach warunki atmosferyczne.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij