Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 40
Clear
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
03.11.2016, 10:20 | czytano: 5252

Poszukiwani - zatrzymani

Policjanci z Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi.

- Zatrzymane osoby, w wieku 49 i 45 lat, były poszukiwane w związku z nakazami doprowadzenia do Zakładu Karnego w celu odbycia kar pozbawienia wolności odpowiednio - półtora roku i trzy lata za oszustwa. Obydwaj zatrzymani przez dłuższy czas ukrywali się przed organami ścigania - informuje mł. asp. Krzysztof Waksmundzki z Komendy Powiatowe Policji w Zakopanem.

r/
najnowsze informacje
komentarze
oficer21:37, 3 listopada 2016
nie ma się czym chwalić ..taka wasza robota..to tak jak piekarz by się chwalił, że upiekł inne ciasto w święta niż na co dzień...ale dzielni policjanci z Nowego Targu i Zakopanego...informują dumnie media czego "wiekiego " dokonali, o takich rzeczach które zobowiązani są robić na co dzień a ich "komedianci" im przyklaskują i mlaskają przy tym soczyście..przecież..MY zatrzymaliśmy i takie inne pierdoły ...a za co wam płacą i macie inne przywileje które niebawem się skończą....do roboty bo to co robicie to igła w stogu siana!!!!!!..anie tylko przechwałki w internecie i gazetach...służba obywatelowi a nie rozgadywanie i rozpisywanie się o pożal się waszych sukcesach
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij