Czwartek, 23 luty 2017, Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Jabłonka i okolice
pochmurno
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 82%
pochmurno
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 82%
przewaga chmur
Wiatr: 4.7 km/h Wilgotność: 88%
deszcz
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 88%
deszcz
Wiatr: 6 km/h Wilgotność: 81%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
26.12.2016, 10:39 | czytano: 4877

Volvo dla OSP

www.bocar.com.pl

Trzy jednostki OSP z naszego regionu otrzymają nowe wozy strażackie: OSP Trybsz, OSP Rokiciny Podhalańskie i OSP Suche.

Przetarg, zorganizowany we współpracy z 34 gminami w całej Małopolsce, ogłosił przed świętami rozstrzygnął Urząd Marszałkowski w Krakowie. 3 z 34 wozów strażackich otrzymają jednostki OSP z naszego regionu.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wybrał ofertę firmy "bocar". Zaproponowała ona samochody Volvo FL 4x4 GBA 3/16 za 682 tysiące złotych za każdy. Ta oferta została zaakceptowana. Samochody mają zostać dostarczone w 2017 roku.

Cały projekt, który nosi nazwę "Bezpieczna Małopolska", jest dofinansowany ze środków Budżetu Państwa i Unii Europejskiej.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Płachta16:42, 5 stycznia 2017
Bliżej władzy dzięki wsparciu Pana radnego wojewódzkiego Stanisława OSP Trybsz ma samochód a zięć ma prace w starostwie Nowotarskim.
jojojoj03:17, 28 grudnia 2016
oj biedne autka .....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij