Czwartek, 19 kwiecień 2018, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 16.9 km/h Wilgotność: 54%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 49%
niewielkie zachmurzenie
23°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 46%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 47%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.01.2017, 00:10 | czytano: 1233

Amerykański konsul na Krupówkach

zdj. Józef Słowik

ZAKOPANE. Walter Braunohler, Konsul Generalny USA był gościem pierwszej w tym roku edycji spotkań w ramach "Open Coffee Made in Zakopane".

Oczywiście tematem spotkania były stosunki polsko-amerykańskie, a zwłaszcza współpracy we wspieraniu przedsiębiorczości. Zebrani pytali też o kwestie wiz amerykańskich dla Polaków.

Konsul wcześniej odwiedził Kasprowy Wierch wraz z Szymonem Ziobrowskim, dyrektorem Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Open Coffee Made in Zakopane to seria spotkań dla wszystkich, którzy chcą zwięźle opowiedzieć czym się zajmują, nawiązać nowe kontakty i poznać opinię na temat swoich pomysłów.

js/ zdj. Józef Słowik
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
realistka13:05, 10 stycznia 2017
cale szczescie ,ze to byl Konsul,bo juz myslalam ze UFO wyladowalo na Krupowkach.Ale cale szczescie ze sa wizy i ze nie wszyscy je dostaja bo wystarczajaco kompromitujemy nasz Kraj za granica...zlodziejstwo,pijactwo
cwaniactwo ,bezczelnosc itd.....
europodatnik10:34, 10 stycznia 2017
Amerykański konsul na Kasprowym! Amerykański konsul na Krupówkach! Amerykański konsul zrobił kupkę! Amerykański konsul nie miał papieru!
europodatnik10:33, 10 stycznia 2017
Ten konsul tyle może, co pijany sołtys na wsi. Żadna z niego osobistość i żaden pożytek. Na zdjęciach siedzą same cielątka wsłuchane w bajkokletę z USA. Trzeba było wręczyć temu intruzowi druk wniosku o wizę do Polski a nie pokazywać go tutaj jak jakiegoś guru.
Globtrotter08:53, 10 stycznia 2017
W dyplomacji unijnej powinna obowiązywać zasada solidarności - nawet gdyby jeden zrzeszony kraj miał obowiązej wizowy wobec USA, Unia powinna wprowadzić wizy dla Amerykanów. Niestety obecny rząd rozsadzając UE od wewnątrz i jawnie tę solidarność bojkotując działa przeciwko interesowi Polaków. Chciałbym zwiedzić USA, ale nie będę się prosił o wizę, tłumaczył z sytuacji rodzinnej ani finansowej, a już zupełnie nie mam zamiary aż tyle za tę wizę płacić! Jest tyle pięknych miejsc na świecie, gdzie wizy nie są wymagane, albo otrzymuje się je bez problemu, za darmo na granicy.
Good bay usra00:38, 10 stycznia 2017
Nie wiem czy rząd chwali się tym czy żali??? Witają jak boga kogoś kto kroi naiwnych polaków i mówi "psilko mi" .American dreams w wersji polskiej!hahha
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij