Piątek, 20 październik 2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 76%
przewaga chmur
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 76%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
przewaga chmur
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 89%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 68%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
15.02.2017, 13:29 | czytano: 3462

Policja zatrzymała 28-latka, który włamywał się do szafek ubraniowych w nowotarskim szpitalu. Za karę będzie musiał pracować społecznie

Mieszkaniec Chrzanowa w poniedziałek włamał się do siedmiu szafek ubraniowych na terenie Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. Pokrzywdzonymi byli studenci Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu odbywający praktyki zawodowe.

Po zgłoszeniu nowotarscy policjanci szybko ustalili i zatrzymali włamywacza, którym okazał się 28-letni mieszkaniec Chrzanowa. Przyznał się on do siedmiu włamań do szafek i kradzież pieniędzy w łącznej kwocie 770 złotych.

- Za popełnione przestępstwo sprawca otrzymał łącznie 8 miesiącu ograniczenia wolności polegające na wykonywaniu nieodpłatnej pracy na rzecz lokalnego społeczeństwa w wymiarze 30 godzin miesięcznie i obowiązkowi naprawienia wyrządzonej szkody - informuje podkomisarz Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Bruno Wątpliwy21:59, 15 lutego 2017
30 godzin miesięcznie??? Spokojnie,bo wykończycie chłopa.Niech se trochę dychnie.
morusek15:05, 15 lutego 2017
Staszek ????
ian.14:34, 15 lutego 2017
az z chrzanowa co u nich nie ma szpitala az tu go przynioslo slaba ta kara cackaja sie ze zlodziejami i tak sie wlasnie dzieje...eeee co ja gadam dobrze jest..dzieki...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij