Środa, 28 czerwiec 2017, Imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny
Rabka Zdrój i okolice
pogodnie
20°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
pogodnie
21°
Wiatr: 4.8 km/h Wilgotność: 66%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 75%
niewielkie zachmurzenie
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 71%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 56%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
17.02.2017, 10:12 | czytano: 6822

Wypadek lawety

Wczoraj późnym wieczorem na krajowej "7" w Skawie samochód osobowy zderzył się czołowo z lawetą.

- Kierująca chryslerem mieszkanka Targoszowej w powiecie suskim zjechała na przeciwny pas jezdni i zderzyła się czołowo z jadącą z naprzeciwka lawetą marki mercedes. W wyniku zderzenia laweta z przyczepą i dwoma samochodami, które przewoziła, wypadła z drogi i wjechała do rowu. Nikomu nic się nie stało. Kierująca chryslerem została ukarana mandatem - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
ciupaga14:49, 17 lutego 2017
a o zakopiańskim z wczoraj, cisza?
corny11:10, 17 lutego 2017
tym cudownym sposobem skasowała 3 samochody (4 ze swoim), a potem dziwne, że OC w góre. Co szminka pewno wpadła gdzieś? Czy telefon?
OC powinno sie zwiększać tylko tym co powodują wypadki, a nie jak leci, wszyscy to wszyscy.
Chociaż z drugiej strony spowoduje wypadek, autko do kasacji, a następne zarejestruje na kogoś innego - sytuacja patowa.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij