Wtorek, 28 marzec 2017, Imieniny: Anieli, Renaty, Kastora
Czarny Dunajec i okolice
pogodnie
17°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
pogodnie
16°
Wiatr: 1.6 km/h Wilgotność: 44%
pogodnie
17°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
pogodnie
16°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 43%
pogodnie
16°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 46%
pogodnie
16°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 44%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.03.2017, 11:50 | czytano: 2455

Gdy do kasy jest kolejka...

ZAKOPANE. Chcesz uiścić opłaty w kasie Urzędu Miasta, ale nie chcesz stać w kolejkach? Skorzystaj z ustawionego w holu Urzędu opłatomatu - zachęcają zakopiańscy urzędnicy.

Burmistrz Leszek Dorula przekonuje, że korzystanie z urządzenia jest bardzo proste - wystarczy mieć ze sobą druk opłaty lub dowód osobisty. W automacie zapłacić można kartą lub gotówką.

Co najważniejsze, automat czynny jest od poniedziałku do piątku, również poza godzinami pracy kasy i samego urzędu. Pieniądze wpłacać można od 5.25 do 23.35. Poza godzinami pracy w Urzędzie dyżuruje Straż Miejska, która może wpuścić osobę chcącą uregulować opłaty do budynku.

Przez pewien czas wszyscy, którzy nie będą mogli poradzić sobie z obsługą urządzenia, będą mogli skorzystać z pomocy urzędnika, który objaśni jego działanie.

rk-w/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij