Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
-0°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
mgła
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 94%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.03.2017, 14:20 | czytano: 3545

Wkrótce otwarcie nowej hali sportowej

Od dłuższego czasu budowa hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem wygląda na zakończoną. Z hali jednak w dalszym ciągu nie można korzystać.

O powody opóźnienia w oddaniu do użytku tej długo wyczekiwanej, największej sali sportowej w mieście spytaliśmy burmistrza Zakopanego. Leszek Dorula uspokaja, że otwarcie hali powinno nastąpić lada dzień.

- Na dzień dzisiejszy w hali prowadzimy jeszcze prace wykończeniowe, które zasugerowali jej przyszli użytkownicy. Montujemy dodatkowe żaluzje na oknach tak, aby słońce nie przeszkadzało zawodnikom oraz wprowadzamy nową organizację szatni, ponieważ te zaprojektowane, w praktyce okazały się bardzo niepraktyczne - mówi Leszek Dorula.

rk-w/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij