Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
-0°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
mgła
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 94%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.03.2017, 13:37 | czytano: 1846

Plac pod kolejką posprzątany – szybka reakcja służb miejskich

pieniny24

Plac przy wyciągu na Palenicę w Szczawnicy po naszym artykule został szybko posprzątany.

Usunięto zalegające tam śmieci: butelki, puszki, folie. Uporządkowano pozrywane banery reklamowe. Drewniany podest, znajdujący się bliżej Grajcarka został zabezpieczony.

W czwartek ukazał się nasz artykuł o tym, że plac pod kolejką odstrasza turystów śmieciami i ogólnie panującym bałaganem, a już w piątek wszystko zostało posprzątane. Warto pochwalić służby miejskie, które zainteresowały się sprawą i szybko rozwiązały problem.

Joanna Dziubińska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ola07:51, 30 marca 2017
Posprzątane bo zawsze sprzątają po zimie a syf to przede wszystkim pozostałości po Sylwestrze, nie dość że kiepsko organizowany to posprzątać nie ma kto.. Właśnie ten właściciel kiedyś urządzał prawdziwe Sywestry pod kolejką, były to imprezy kilkudniowe, kabarety, znane zespoły, ochrona i dbanie o plac po ... Czemu urząd nie zorganizuje tego z tymi właścicielami ogródka... Dzięki takim osobom jest gdzie wyjść wieczorem , pobawić się a i dzieciaki mają atrakcje. Co do śmieci to jestem tam często i widzę jak plac w sezonie jest zadbany, obsługa miła a właścicielom duży plus. Pozdrawia Kraków.
antek21:15, 20 marca 2017
Tego *** co ma namiot z piwskiem Burmistrz powinien przegonić na cztery wiatry.
Wielka mi atrakcja w centrum Szczawnicy w sezonie .
No ale wpływy do budzetu ważniejsze od wizerunku Uzdrowiska .
Nie mam racji Panie Burmistrzu?
A może by wymyślić coś innego . . . .
A buda Jaśnie Pana Hrabiego z nakazem rozbiórki to też ozdoba ? ? ?
MaciekW21:02, 20 marca 2017
Plac pod kolejką jest dzierżawiony przez podmioty gospodarcze.
Czy MZGK wystawi im za sprzątanie rachunki ???? Czy ktoś narobił zadymy by zrobić to zadarmo ?!?!
Na Potok niech przejedzie się Straż Miejska. Od tego jest, by porządku pilnować i egzekwować go od bałaganiarzy ! ! ! !
Rena07:50, 20 marca 2017
Ciekawski zaangażować to można ciebie do posprzątanie Szlachtowskiej bocznej ,zrobisz coś pożytecznego .Co ty za bzdury piszesz Burmistrz i ustawka ręce opadają na głupotę ludzi
Many07:44, 20 marca 2017
Ciekawski to sami jesteście brudasy Szlachtowa boczna ,żyjcie sobie w takim nieładzie ,co myślicie że ktoś za was to posprząta .Co ma Burmistrz do waszego syfu brać się do roboty a nie wypisywać głupoty .Ludziom to się całkiem w głowie po......Ło Burmistrz ma brudasom posprzątać wstyd
Ciekawski21:12, 19 marca 2017
Ale akcja he he he he
Pewnie Pan Burmistrz to zaaranżował by poprawić swój wizerunek.
Proponuję taką "akcję" na Potoku / ul Szlachtowska - boczna/.
Idąc tam odnosi się wrażenie ze zaczyna się tam wysypisko śmieci.
Składowisko gruzu budowlanego , wraków samochodów przy warsztacie i na prywatnych posesjach, wyrzucone meble na podwórku przy jakimś starym domu. Nie miałam aparatu by porobić fotki,ale warto to zobaczyć Panie Burmistrzu
ww16:01, 19 marca 2017
da sie!!??
a gdyby tak od siebie zrobili!
porzadkowy15:36, 19 marca 2017
Na miejscu burmistrza Doruli do sprzątania powinien przegonić strażników miejskich , bo to oni zaniedbali tego tematu. Wyręczyli ich czytelnicy , bo oni nie mają czasu i nie mają oczu , by dostrzec panujący tu i ówdzie brud i bałagań . To wybitni leniuchy i nieudacznicy . W Nowym Targu nie ma straży , ale za to porządek jest tu i ówdzie , choć też nie wszędzie .też mogłoby być znacznie lepiej. Zieleńcy także się nie wszędzie sprawdzają , czasem tylko manifestują z narzędziami na ramionach , zamiast sprzątać dokładnie .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij