Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Jabłonka i okolice
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
-0°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
mgła
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 94%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.03.2017, 22:40 | czytano: 1718

Czy już wiesz co będziesz robił w pierwszy dzień wiosny?

Takie pytanie zadaje w swoim zaproszeniu organizator, czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ”4. Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza”, który odbędzie się we wtorek 21 marca.

Start i meta biegu znajdować się będzie w Parku Miejskim, a trasa długości około 2.5 kilometra poprowadzona zostanie ulicami miasta.

Organizator przypomina też, że każdy kto dobiegnie do mety otrzyma usprawiedliwienie nieobecności w szkole lub pracy - oczywiście bez gwarancji, że będzie honorowane, a pierwszych 150 osób, które zapiszą się na te zawody pobiegnie w pamiątkowej koszulce „Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza".Udział zaliczany jest do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej – każdy ze startujących otrzyma 20 punktów rankingowych.

Program zawodów:
9.00 – 9.50 – zapisy i odbiór numerów startowych –Park Miejski
10.00 – start biegu
ok. 10.45 – zakończenie zawodów.

opr.s/ zdj. arch. R. Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Pijak18:04, 20 marca 2017
W pierwszy dzień wiosny będę se popijał limunadę aż do wieczora
jaga207:50, 20 marca 2017
Nie trzeba dnia wagarowicza...niech się tylko cieplej zrobi, nad Dunajcem będzie" siwy dym.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij