Piątek, 20 kwiecień 2018, Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Nowy Targ i okolice
pogodnie
19°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 30%
pogodnie
20°
Wiatr: 3.5 km/h Wilgotność: 24%
pogodnie
26°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 31%
pogodnie
18°
Wiatr: 18 km/h Wilgotność: 36%
pogodnie
16°
Wiatr: 10.5 km/h Wilgotność: 42%
pogodnie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 25%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.03.2017, 15:09 | czytano: 3863

Dyrektorzy poszukiwani

Urząd Gminy w Rabie Wyżej ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w dwóch przedszkolach i jednej szkole.

Konkursy dotyczą dyrektorskich posad w Szkole Podstawowej im. Władysława Orkana w Sieniawie, Przedszkolu Gminnym w Rabie Wyżnej oraz Przedszkolu Gminnym w Skawie.

Gmina czeka na zgłoszenia od kandydatów do 29 marca.

r/
najnowsze informacje
komentarze
sokrateles00:21, 22 marca 2017
do sokrates:
No i właśnie przez takie myślenie jak Twoje mamy dziś w Polsce deficyty demokracji. W każdej konstytucji każdego państwa, wzorem Konstytucji I Rzeczpospolitej, jest zapis mówiący że obecne przepisy można zmienić, dlatego dziwić może że z takim uporem obstajesz za tym żeby przypadkiem coś w naszym kraju nie zależało od Ciebie, ode mnie, czy nawet od wójta, tylko żeby koniecznie wszystko, z dyrektorami włącznie, przywożone było do naszych miejscowości w czarnej teczce, jak za najbardziej stalinowskiej komuny. Ja się na takie coś nie godzę i będę się starał do swoich poglądów przekonać innych. To nieprawda że szczegółowe przepisy i rozporządzenia nie mogą być bardziej demokratyczne. Pora aby centrum decyzyjne znalazło się rękach naszych, to my możemy o tych sprawach decydować, eksperci niech tylko wyłonią trzech kandydatów spełniających merytoryczne wymagania, ale ostateczną decyzję w demokracji podejmować mają ludzie, których to dotyczy, czyli tutaj rodzice uczniów. A PiS może sobie ten tutaj mój komentarz swobodnie przeczytać - myślę że P24 żadnemu z posłów i działaczy PiS nie blokuje dostępu do tych tutaj komentarzy.
ObserwatoR10:55, 21 marca 2017
czyżby rządzącej partii skończyła się ławeczka?
do sokrates07:26, 21 marca 2017
sokrates to nie zależy od ciebie anie odemnie ani od wójta. Jest szereg szczegółowych przepisów (ustawy rozporządzenia) które mówią o składzie komisji. Zgłoś problem PIS a nie na p24.
sokrateles21:03, 20 marca 2017
A gdyby tak komisja kwalifikacyjna wyłaniała spośród wszystkich kandydatów trzech najlepszych, po czym z tych trzech najlepszych kandydatów sami rodzice (jeden rodzic jeden głos) wyłanialiby dyrektora drogą tajnego głosowania? Przecież to się da bardzo łatwo zrobić (i jest jeszcze na dodatek demokratyczne i upodmiotawiające rodziców, którzy obecnie są w szkole jak ryby i głosu nie mają).
kiedyś dyrektor20:22, 20 marca 2017
dyrektor to też kierownik (w teorii zarządzania)
Wojtek19:52, 20 marca 2017
Nie dyrektorzy, lecz kierownicy,jak to było onegdaj .Słowo dyrektor jest tu za duże i wbijające w pychę, co widać w poszczególnych szkołach. Wypowiedź powyższej gierki jest tego dowodem.
gierka16:19, 20 marca 2017
A z jakiej opcji politycznej ci dyrektorzy? I czy to nie jest tak ,że z góry wiadomo kto zasiądzie na tym fotelu?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij