Piątek, 29 maj 2020, Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Zakopane i okolice
Rain
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Rain
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Rain
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
16°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 39
Clouds
14°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 68
Rain
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.05.2017, 17:40 | czytano: 5386

Poznaliśmy wiceprezesów i zarząd Związku Podhalan w Nowym Targu

Fot. Zbigniew Krauzowicz

Po wyborze Józefa Knapa na prezesa nowotarskiego oddziału Związku Podhalan przyszedł czas zarząd. W jego skład weszło, obok prezesa, dziesięciu członków oddziału. Wiceprezesami zostali Ewa Skrzypek i dotychczasowy prezes Wojciech Groń.

Na sekretarza wybrano Ewę Garbacz, a na skarbnika Krystynę Wolską-Ciesielską. Do zarządu oddziału weszli: Tomasz Groń, Zofia Mierzejewska, Józefa Truta, Ryszard Steskal i Andrzej Zając. Chorążym został Janusz Kubowicz, a jego zastępcami Władysław Broźny i Marek Zubek.

W takim oto składzie nowy zarząd rozpoczyna nową kadencję.

r/
najnowsze informacje
komentarze
???16:56, 8 maja 2017
Związek Podhalan, a stroje takie mało tradycyjne....
jagna11:53, 8 maja 2017
a po co teroz po skory nie pojadom bo juz nie trza nie panie prezesie chyba ze po klady abo inse pojazdy
sokrateles19:13, 7 maja 2017
Hermes, tu bynajmniej nie tyle o opłaty za wizy chodzi ile o godność, o godność górala. Czesi idą do biura podróży, kupują bilet na samolot, biorą paszport z szuflady i sobie bez problemu lecą za wodę, podobnie rzecz się ma z innymi państwami naszego regionu. Polak natomiast musi ubiegać się o widzenie z konsulem, opłacić wizytę, brać wolne w pracy na dany dzień, opłacić wizę, a z tych wszystkich niedogodności wszyscy inni w UE są zwolnieni, to tylko Polacy mają wizy do USA.
Andzia11:09, 7 maja 2017
A gorole Liszka, Mikołajski i Andrzej ,,Bomba" nie weszli do zarządu???
przecie to gorale z dziada pradziada
Hermes02:19, 7 maja 2017
Nie rozumiem ,dlaczego Zwiazkowi Podhalan tak bardzo zalezy na zniesieniu wiz ????? Myslalam ,ze Zwiazek Podhalan to zwiazek jak
mowi sama nazwa Gorali ,i dobrze by bylo aby zadbali o swoj wizerunek w Polsce szczegolnie w Miescie ,bo za woda daja sobie znakomicie rade
i stac ich na to aby pobratymcom oplacali wizy.....bo chyba glownie o oplate chodzi
varc21:44, 6 maja 2017
strasno lipa
brrr20:34, 6 maja 2017
Proponuję na początek ubrać zarząd po góralsku i nie wprowadzać nowej mody. Zakupić spodnicki góralskie, kosulki góralskie . Zrucić opasecki babom. Niegze je chłopy nosom jako downo bywało, Haj
CIEKAWSKI19:41, 6 maja 2017
Zdjęcie pokazuje - kogo ?!! Bo w opisie mamy inaczej.
Tutejszy18:38, 6 maja 2017
No to się narobiło !!! Pan prezes się nauczy występować publicznie,bardzo prosimy !!!!!!!
sokrateles18:03, 6 maja 2017
Wraz z gratulacjami koniecznie trzeba tym nowym prezesom przypomnieć że będą przez swoją kadencję pełnić ważną funkcję społeczną w swoich środowiskach i że mają obowiązek występować publicznie, słać listy do różnych instytucji w obronie, tudzież w dobrze pojętym interesie, górali, muszą mieć odwagę cywilną wystąpić wtedy i tam gdzie inni, zwykli obywatele boją się. Pierwszym krokiem każdego z nich powinien być oficjalny list z podpisami wszystkich członków do prezydenta Trumpa w sprawie zniesienia wiz dla Polaków i taki list powinno czym prędzej wysłać do Trumpa każde koło ZP. Dosyć już malowanych prezesów!
wiki17:50, 6 maja 2017
Elegancko
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij