Czwartek, 29 lipiec 2021, Imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 9.576 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
25°
Wiatr: 11.772 km/h Wilgotność: 44 %
Clouds
26°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
26°
Wiatr: 10.872 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.884 km/h Wilgotność: 60 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 62 %
10.05.2017, 17:00 | czytano: 4167

Nowe domy dziennego pobytu dla osób starszych

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej uruchamia trzy placówki w Pieninach. Dzięki środkom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego powstaną nowe dzienne domy pobytu dla osób starszych w ramach projektu „Pienińskie Domy Dziennego Pobytu”.

Przedsięwzięcie jest efektem współpracy Instytutu z władzami samorządowymi w gminach Czorsztyn, Łapsze Niżne i Szczawnica.

Projekt Pienińskie Domy Dziennego Pobytu rusza już w maju a uruchomienie placówek planowane jest na I kwartał 2018 roku.

Oficjalne wręczenie umowy na realizację projektu „Pienińskie Domy Dziennego Pobytu” będzie miało miejsce 12 maja br. w Szczawnicy. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele gmin Czorsztyn, Łapsze Niżne i Szczawnica, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys oraz przedstawiciele Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
jantek17:53, 5 września 2017
Jeśli ten dom ma remontować nasza Władza czyli jak mam to rozumieć Wójt to czarno to widzę. Lokatorów tej rudery Gmina wywaliła na zbity pysk i na tym koniec. Trzeba czekać cierpliwie na kolejną dewastacje budynku, drodzy SENIORZY to długo będziecie czekać oj długo.
starzec19:59, 18 lipca 2017
W maju ale w którym roku bo jeśli się nie mylę to lipiec się kończy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij