Piątek, 20 październik 2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Jabłonka i okolice
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 76%
przewaga chmur
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 76%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
przewaga chmur
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 74%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
18.05.2017, 10:15 | czytano: 2786

Wysypywali śmieci z worków na ulicę. Przyłapała ich policja - dostali surowe mandaty

Minionej nocy zakopiańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o grupie młodych mężczyzn, którzy na ulicy Chałubińskiego w Zakopanem wysypywali śmieci z worków przygotowanych do odbioru.

Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol, który nakazał czterem młodym mężczyznom przywrócenie na ulicy porządku, a za popełnione wykroczenia ukarał ich mandatami w wysokości 500 złotych.

Źródło: KPP Zakopanem, r/
najnowsze informacje
komentarze
były kierowca22:10, 18 maja 2017
Świat to się śmieje z pajacy co takie komentarze wypisują i z takich dorosłych debili co nie wiedzą co mają z sobą zrobić i ostatecznie wysypują śmieci ...co wiedział to powiedział hi hi hi
:)14:07, 18 maja 2017
Się Policja zakopiańska wykazała.W tym czasie można było nawet 60 bezkarnie przez Biały Dunajec jechać. Nie ,,suszyli,, (a pro po.cała Polska nawet świat się z was śmieje z ,,suszenia,,) Coś takiego jest oprócz suszarki jak internet.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij