Piątek, 20 październik 2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 76%
przewaga chmur
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 76%
niewielkie zachmurzenie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
przewaga chmur
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 89%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 68%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
18.05.2017, 17:00 | czytano: 2588

Podhalańskie akcenty na festiwalu w Opolu

W drugi weekend czerwca na deskach amfiteatru w Opolu odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. W Koncercie Premier usłyszymy dwa zakopiańskie akcenty.

Spośród nadesłanych do TVP zgłoszeń Komisja Kwalifikacyjna wyłoniła 12 wykonawców. Wśród nich znalazł się zespół Zakopower z piosenką „Było minęło” oraz Patrycja Zarychta, która otrzymała od telewizji "dziką kartę". Pochodząca ze Skarżyska-Kamiennej wokalistka jazzowa zaprezentuje w Opolu utwór „Uwolnij mnie”, którego współautorem jest zakopiański muzyk Maciej Cisło.

rk-w/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij