Sobota, 27 maj 2017, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Jabłonka i okolice
niewielkie zachmurzenie
22°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 42%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 50%
niewielkie zachmurzenie
22°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 42%
niewielkie zachmurzenie
17°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 50%
niewielkie zachmurzenie
16°
Wiatr: 10.8 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 77%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.05.2017, 17:00 | czytano: 2408

Podhalańskie akcenty na festiwalu w Opolu

W drugi weekend czerwca na deskach amfiteatru w Opolu odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. W Koncercie Premier usłyszymy dwa zakopiańskie akcenty.

Spośród nadesłanych do TVP zgłoszeń Komisja Kwalifikacyjna wyłoniła 12 wykonawców. Wśród nich znalazł się zespół Zakopower z piosenką „Było minęło” oraz Patrycja Zarychta, która otrzymała od telewizji "dziką kartę". Pochodząca ze Skarżyska-Kamiennej wokalistka jazzowa zaprezentuje w Opolu utwór „Uwolnij mnie”, którego współautorem jest zakopiański muzyk Maciej Cisło.

rk-w/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij