Poniedziałek, 25 czerwiec 2018, Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
Rabka Zdrój i okolice
deszcz
16°
Wiatr: 13.7 km/h Wilgotność: 75%
deszcz
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 13.7 km/h Wilgotność: 75%
deszcz
14°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 86%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
13°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 37%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.05.2017, 10:04 | czytano: 2492

Znany piłkarz reklamuje rabczańską firmę

Kamil Glik, reprezentant Polski i piłkarz AS Monaco, a obecnie jeden z najlepszych obrońców w Europie, został oficjalnym ambasadorem firmy Blachotrapez, producenta pokryć dachowych i elewacyjnych z Rabki-Zdroju.

To kolejna, po podpisaniu umowy partnerskiej z Reprezentacją Polski i PZPN, inwestycja firmy z Rabki-Zdroju w polski sport. Spoty telewizyjne, promujące firmę Blachotrapez, z udziałem Kamila Glika, będą emitowane przed wszystkimi meczami i w trakcie przerw meczów pierwszej reprezentacji Polski.

- Jesteśmy polską, rodzinną firmą, która na przestrzeni lat z małego zakładu dekarskiego urosła do rangi dużego przedsiębiorstwa. To właśnie dzięki góralskiemu samozaparciu i wytrwałości osiągnęliśmy sukces na rynku. Nie bez powodu więc na ambasadora naszej firmy wybraliśmy Kamila Glika, który jako sportowiec potwierdza te cechy swoim charakterem. Ponadto doceniamy jego zaangażowanie, siłę walki i energię, którą widać podczas rozgrywek na boisku – mówi Rafał Michalski, Prezes firmy Blachotrapez.

- Bardzo ucieszyłem się, gdy otrzymałem propozycję bycia twarzą marki Blachotrapez, której produkty słyną z wytrzymałości i precyzyjnego wykonania. „Dachy wielu pokoleń” – hasło, którym żyją wszyscy w tej firmie jest mi szczególnie bliskie. Bardzo cenię ciepło rodzinne i dzisiaj nie wyobrażam sobie świata, w którym nie daję z siebie maksimum dla moich najbliższych - mówi Kamil Glik.

oprac. r/ źródło: materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
Janosik09:35, 22 maja 2017
Ja jestem dumny i gratuluję, a psy szczekacze mogą się schować. tak trzymać panowie, hej!
Jasiek13:17, 20 maja 2017
A pracownikom grosze i wszystko na papierze ? Ot polski przedsiebiorca , he he niedlugo to se sami beda robic za 2.5 tys zl , he he
tutejszy04:55, 20 maja 2017
Proponuję dofinansować rzemieślników z Podhala,nazywających się dumnie piłkarzykami.Kopaninę 3-cio ligową oglada mniej ludzi jak na wiejskiej A-klasie.Będzie dobra reklama,ha ha.
Podhale,dla kogo gracie jak kibiców nie macie.
Na meczach hokeja słychać;Glinik Gorlice.Czyżby w Gorlicach działała sekcja hokejowa?Madry by na to nie wpadł...
bies14:42, 19 maja 2017
a mi się podoba brawo Blachotrapez
Rabczanin12:28, 19 maja 2017
taaaaaa??? specjaliści od marketingu czuć was na kilometr!!!
gont11:50, 19 maja 2017
Blacha z tej firmy będzie droższa.(se odbiją)
tutejszy11:21, 19 maja 2017
Tania sensacja...ile(ilu) może doić źródełko?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij