Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.06.2017, 18:00 | czytano: 3282

Nowiutki quad dla nowotarskiego GOPR-u

NOWY TARG. Burmistrz Grzegorz Watycha oficjalnie przekazał na ręce ratowników GOPR z Długiej Polany, kluczyki do nowego quada.

Zakup został sfinansowany w ramach zadania zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego. Quad będzie służył przede wszystkim poprawie bezpieczeństwa w górach. Przypomnijmy, że inicjatywa zgłoszenia tego projektu do Budżetu Obywatelskiego wyszła od Krzysztofa Mroszczaka, na co dzień ratownika GOPR. Zyskał on poparcie obywateli miasta i doczekał się szczęśliwej realizacji.Projekt oprócz zakupu sprzętu do ratowania zdrowia i życia w górach, projekt obejmuje profilaktyczne prelekcje dla dzieci i młodzieży nowotarskich szkół, dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas górskich wycieczek.- Myślę, że ten projekt zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego jest dobrym pomysłem i został sprawnie zrealizowany - mówił burmistrz Grzegorz Watycha, przekazując kluczyki do quada. W przekazaniu sprzętu oprócz Mariusza Zaróda – naczelnika Grupy Podhalańskiej GOPR brali udział ratownicy ochotnicy reprezentujący wszystkie
pokolenia braci ratowniczej.

Źródło: Urząd Miasta Nowy Targ, oprac. r/ fot. Zbigniew Krauzowicz
najnowsze informacje
komentarze
mercedes14:31, 15 czerwca 2017
Jak ten guad nie będzie wykorzystywany do prywatnych przejażdżek to zardzewieje .Oj aż tyle wypadków w Gorcach ?(kiedyś ratownicy na nogach dawali radę a teraz brzuchy im rosną).No ale cieszy że ,,mają,,.
ZUS21:46, 14 czerwca 2017
Bez kasku to chyba mandat się należ, władzy wszystko wolno !!!
Anty Bolek16:02, 14 czerwca 2017
A poseł od stanu wojennego to musi być wszędzie . Nie ma takiego co by mu prawdę powiedział, za czym głosował. Dość tej obłudy.
Rico10:53, 14 czerwca 2017
i ścigać prostackie buractwo na kładach i motorach w gorcach.
67622:22, 13 czerwca 2017
Idzie Grześ przez wieś worek piasku niesie a .....za.....jeszcze 16 miesięcy
Monika20:01, 13 czerwca 2017
Oby przypilnowali, by nasi "nowobogaccy" nie ścigali się swoimi Quadami po szlakach turystycznych!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij