Sobota, 24 czerwiec 2017, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Zakopane i okolice
przewaga chmur
17°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
przewaga chmur
17°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
16°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 82%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.06.2017, 12:02 | czytano: 10672

Dziecko pod kołami busa (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W okolicy wyciągu na Szymaszkowej w Zakopanem kierowca busa potrącił dziecko, które próbowało przebiec przez jezdnię, aby dostać się do autobusu. 10-latek, który w Zakopanem przebywa na kolonii, został przetransportowany do Prokocimia śmigłowcem.Policja bada okoliczności wypadku.rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Smutna22:37, 22 czerwca 2017
Chłopczyk niestety nie żyje.
zzzzzz11:17, 20 czerwca 2017
ciekawe gdzie byli opiekunowie koloni pewno widoki podziwiali.współczuje rodzicom .bardzo czest idzie zauważyc ze dzieciaki z wycieczki robia co chca bo pozwalaja na to opiekunowie .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij