Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Jabłonka i okolice
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
-0°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
mgła
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 94%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.06.2017, 12:02 | czytano: 13012

Dziecko pod kołami busa (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W okolicy wyciągu na Szymaszkowej w Zakopanem kierowca busa potrącił dziecko, które próbowało przebiec przez jezdnię, aby dostać się do autobusu. 10-latek, który w Zakopanem przebywa na kolonii, został przetransportowany do Prokocimia śmigłowcem.Policja bada okoliczności wypadku.rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
mała20:20, 24 czerwca 2017
Do zzzzzzz
Mało wiesz o dzieciach. Najlepiej skrytykować nauczyciela. Wyobraź sobie,że są dzieci bardzo żywe , z różnymi pomysłami i może im coś nagle odbić. A przecież nie są prowadzone na łańcuchu.To jest moment.Rodzic rozpuszcza dzieciaka, ten nie słucha zakazów wychowawcy i potem problem. A może tu zawinił kierowca? Nie osądzaj nikogo! Tylko siebie!
Smutna22:37, 22 czerwca 2017
Chłopczyk niestety nie żyje.
zzzzzz11:17, 20 czerwca 2017
ciekawe gdzie byli opiekunowie koloni pewno widoki podziwiali.współczuje rodzicom .bardzo czest idzie zauważyc ze dzieciaki z wycieczki robia co chca bo pozwalaja na to opiekunowie .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij