Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
-0°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 100%
mgła
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 94%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
19.06.2017, 15:00 | czytano: 3207

Flisacy trzeźwi

Fot. KPP Nowy Targ

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu skontrolowali stan trzeźwości kierujących łodziami flisaków na trasie spływu Przełomem Dunajca.

Kontrola odbyła się na przystani początkowej w Sromowcach Wyżnych. - Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, przebadano 36 flisaków - informuje podkomisarz Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Kontrola została przeprowadzona w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” w obecności prezesa Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich Jana Sienkiewicza.

Policja zapowiada ponowne kontrole.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
zygfryd12:13, 20 czerwca 2017
Nie znam kogokolwiek kto by spływał pontonem po spożyciu alkoholu. Zazwyczaj tacy którzy spływają pontonem robią ostre balangi, owszem, ale po a nie przed spływem.
miejscowy22:35, 19 czerwca 2017
to teraz policja niech się weżmie za sprawdzenie pontonów jak pływają ile osób mają na pontonie i czy u nich trzeżwość jest ok i czy ich psełdo instruktorzy to ludzie odpowiedzialni za turystów którzy z nimi spływają ?
rybak na dunajcu22:28, 19 czerwca 2017
wizyta zapowiedziana trzy dni wcześniej .....
Jaś21:41, 19 czerwca 2017
Prezes musiał być obecny przy kontroli ale nie wierzę żeby się zapowiedzieli. To tak jakby policja dała ogłoszenie na Podhale24 że będzie sprawdzać kierowców w Gronkowie....
ya21:26, 19 czerwca 2017
?? a w tytule nie zabrakło czasami znaku zapytania?? czego ma dowieść akcja ? bo chyba nawet sami sprawdzający wiedzą co to spływ i kto spływa, jakiś żart to sprawdzanie ..........
zygfryd21:10, 19 czerwca 2017
Wow! Ale sensacja! Wyobraźcie sobie że flisacy byli trzeźwi - coś niesamowitego (bo tak w ogóle to rozumiem że są zawsze tak pijani że spryska się im z ręki wyślizguje, przewracają się w łodzi na turystów, itd. itp.).
Grzegorz16:15, 19 czerwca 2017
Jeśli w czasie kontroli obecny był Prezes to kto uwierzy, że była to niezapowiedziana kontrola? Jaki to problem nie nawalić się do pracy, jak wiemy że będzie kontrola?
Łon15:20, 19 czerwca 2017
A kiedy kontrole na Komendzie ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij