Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Szczawnica i okolice
niewielkie zachmurzenie
11°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 60%
niewielkie zachmurzenie
14°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
11°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 73%
pogodnie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 70%
niewielkie zachmurzenie
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.07.2017, 16:49 | czytano: 2585

Duży ruch na podhalańskich drogach

zdj. nadrodze.info

Trwa wymiana turnusów wakacyjnych. Na zakopiance panuje wzmożony ruch, ale nie ma na razie informacji o większych utrudnieniach.

Tłoczno jest między Nowym Targiem a Zakopanem. Czas przejazdu tego odcinka to około 40 minut.

Na pozostałych częściach zakopianki ruch jest mniejszy, chociaż w kilku miejscach trzeba zwolnić - między innymi przed Klikuszową, Rabką i Skomielną, gdzie jest zwiększony ruch w kierunku Krakowa.Przed godziną 14.oo w Makowie Podhalańskim samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Zablokowany został jeden pas ruchu na drodze krajowej 28 między Wadowicami a Skomielną Białą - do czasu demontażu słupa i naprawy fragmentu linii energetycznej przez pogotowie energetyczne.

Wcześniejsze zapowiedzi, że przejazd zostanie otwarty w przeciągu dwóch godzin okazały się zbyt optymistyczne. Utrudnienia mają potrwać do godziny 19.oo.

s/
najnowsze informacje
komentarze
icha00:22, 17 lipca 2017
Za miast konia na tym znaku powinien być osioł(nie ubliżam ,,kłapouchym,,) i po korkach.
STAŚ21:36, 16 lipca 2017
Dobrze, że zostanie zbudowana droga szybkiego ruchu. Hura !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij