Piątek, 20 kwiecień 2018, Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Szczawnica i okolice
pogodnie
12°
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 56%
pogodnie
13°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 51%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 55%
pogodnie
13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 63%
niewielkie zachmurzenie
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 67%
niewielkie zachmurzenie
12°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 47%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
17.07.2017, 12:33 | czytano: 9969

Uszkodzony gazociąg w centrum Nowego Targu. Na miejscu czuć gaz, wyłączono prąd

Podczas prac ziemnych na rogu ulic Królowej Jadwigi i Krzywej uszkodzony został gazociąg - przyłącz do budynku. Zaraz po zdarzeniu na miejscu unosił się silny zapach gazu. Ze względów bezpieczeństwa wyłączono prąd w tej części miasta.

Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowia gazowe. Zaraz po awarii sprawdzono okoliczne budynki, na szczęście do żadnego z nich nie dostał się gaz. Przewietrzono również studzienki kanalizacyjne, by się w nich nie gromadził, to bowiem groziło by wybuchem. Sytuacja jest już opanowana, gazownicy kończą prace związane z uszczelnieniem sieci.

Ul. Królowej Jadwigi jest w tym miejscu nieprzejezdna. Teren awarii odgrodzono.r/
najnowsze informacje
komentarze
świrek10:21, 18 lipca 2017
@DR MARTENS
Jak już coś,to był cytat a nie recytacja.Dezerter kiedyś dobrą kapelą był.W czasach kiedy martensy były dobrymi butami...
maja08:33, 18 lipca 2017
Tak jest tyle sposobów na nowoczesne i ekonomiczne ogrzanie naszego miasta ,ale żyjecie w średniowieczu i do normalności wam daleko.poprzednia władza przez tyle kadencji nie zrobiła nic ciekawego ,a wy sobie zyjcie w miasteczku -krainie marketów i betonu przy drodze w stronę Tatr z rzeka która teraz jest ściekiem itp.Lokalizację mamy idealną ,wkoło tyle ciekawych miejsc,idealne centrum noclegowo -turystyczne i handlowe ale z zarobkiem dla nas tutejszych.
DR MARTENS07:08, 18 lipca 2017
Swirek recytuje Dezertera...
danny23:34, 17 lipca 2017
Gucio:
Wygląda na to że wszyscy którzy mają odmienne zdanie w jakiejś kwestii nagle napili się sfermentowanego miodu Twoim zdaniem - co to w ogóle jest za argument? Uszkodzenie gazociągu w Nowym Targu zdarza się nie po raz pierwszy, ani nie po raz drugi. Swego czasu wybuch zniszczył cały dom na ul. Waksmundzkiej. Czy ja też Twoim zdaniem napiłem się sfermentowanego miodu?
świrek22:12, 17 lipca 2017
"
Moje ubranie jest dla mnie za ciasne
Ściany pokoju są za blisko siebie
Ciasny autobus wyciska ze mnie życie
Nie mam czym oddychać, w powietrzu jest gaz

Dzikie patrole kontrolują ulice
Chcą wyśledzić mój każdy krok
Za mało jest tu miejsca dla mnie i dla Ciebie
Nie mam czym oddychać, w powietrzu jest gaz

Trucizna, trucizna w waszych mózgach
Zatrute organizmy rozmnażają się
Chora wyobraźnia zagraża istnieniu
Społeczne szaleństwo wykańcza mnie

Nikt mnie już więcej nie zdoła przestraszyć
Nikt mnie nie zmusi do ucieczki
Uciekać i tak przecież nie ma dokąd
Duszę się w powietrzu jest gaz "
Gucio20:44, 17 lipca 2017
Maju chyba żeś się sfermentowanego miodu napiła.
danny20:34, 17 lipca 2017
A moim skromnym zdaniem sytuacja, wbrew temu co się pisze w artykule, wcale a wcale nie "jest opanowana". Już Einstein powiedział że robienie więcej aniżeli trzy razy jednej i tej samej rzeczy w oczekiwaniu na inny rezultat to definicja głupoty. A zatem pytam: ileż to już razy w Nowym Targu dochodziło do wybuchów, uszkodzeń, nieszczelności i ulatniań się gazu? Czyż parę lat temu nie doszło do wysadzenia całego budynku na Waksmundzkiej z tego powodu? Tak jak Maja zastanawiam się, czy gdyby mieszkańcy wiedzieli ile naprawdę płacą za ten gazociąg to czy nadal chcieliby ten gaz.
seicento lpg17:52, 17 lipca 2017
maju a poza tym w domu to wszyscy zdrowi...
do maja17:35, 17 lipca 2017
Są tacy ludzie, do których chce się czasem podejść i zapytać, jak im się udaje żyć bez mózgu.
:D16:44, 17 lipca 2017
Tuff, przecież to typowe zachowanie dla 99% nowotarżan, ludzi najmądrzejszych w każdej kwestii - gorzej gdy trzeba coś zrobić a nie gadać
Tuff14:50, 17 lipca 2017
maja - typowy przykład człowieka nie znam się, więc się wypowiem ...
maja13:54, 17 lipca 2017
Tak gazyfikacja miasta to najgłupsze co może być -często gęsto odbiorcy tej energii nawet nie wiedzą ile za nią płacą,są na tyle bezmózgowi ,że jeszcze uważają to za wygode ,gdy każda awaria grozi wielkim bum,no ale łatwo przyszło,łatwo poszło.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij