Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Mist
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
03.08.2017, 13:34 | czytano: 7194

W ośrodku pomocy społecznej spadł sufit (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński

Pomieszczenia Ośrodka Pomocy Społecznej w Poroninie znajdują się w budynku graniczącym z placem budowy nowego węzła drogowego. To właśnie tam w jednym z pomieszczeń spadł podwieszany sufit. W obawie przed podobnym zdarzeniem wójt kazał zdjąć sufit w drugim z pomieszczeń.

– Najpierw pojawiło się małe pęknięcie, które się powiększało - mówi Bronisław Stoch wójt Poronina. – Następnie podwieszany sufit zaczął się obniżać aż w końcu spadł - dodaje.

Na szczęście nikomu nic się nie stało gdy styropianowy sufit spadł. Powodów tego zdarzenie wójt dopatruje się w pracach związanych z budową węzła drogowego tuż obok. – Bezapelacyjnie winne są tu drgania spowodowane pracami budowlanymi – zaznacza Bronisław Stoch.

Pomieszczenia Ośrodka Pomocy Społecznej zostały zamknięte do czasu wyremontowania sufitów. Wójt zapewnia, że pracownicy OPS wrócą do wyremontowanych pomieszczeń najpóźniej w połowie sierpnia. Do tego czasu pracownicy OPS zostali przeniesieni do budynku Urzędu Gminy tuż obok.

– My cały czas działamy, a strony są przyjmowane w budynku gminy na sali obrad – zapewnia Ewa Andrzejewska-Żegleń, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej.

ms/zdjęcia Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
lach15:26, 5 sierpnia 2017
Dobrze sobie zapamiętajmy ten widok, bo świadczy on jak skandalicznie mało wydaje państwo na opiekę społeczną, że nawet nie było pieniędzy na porządny sufit o ośrodku pomocy społecznej. Ale spoko, setki tysięcy, jeśli nie miliony, Polaków lada rok zapuka do drzwi tych ośrodków jak Polska długa i szeroka, a pieniądze, giga pieniądze, na utrzymanie tych ludzi będą musiały się znaleźć, bo ludzie bez środków do życia to nie kasetony, nie odpadną.
nadzieja22:01, 4 sierpnia 2017
Czy jakieś wieści ,,budujące,, od Zakopanego.
Zbieracz-partacz20:37, 4 sierpnia 2017
Eeee, trza ino kryńcić głowom, wojt widać ekspert budowlany bo bezapelacyjnie wydaje opinie. Eee Boze, Boze.
baca16:01, 4 sierpnia 2017
Od kiedy to daje sie styropian od srodka i to jeszcze na suficie i na plackch fuszera jeszcze raz fuszera.Zart
Jarek22:48, 3 sierpnia 2017
Drgania nie są niczemu winne. Fuszerka odstawiona przez wykonawcę tego sufitu (podwieszanego?).
majster22:45, 3 sierpnia 2017
@Piotr, racja
Ja dodam tyle że wystarczyłyby dwa kołki na jeden płat styropianu, gdyby były mocowane wewnątrz każdej płyty, a nie na łączeniach płyt!!
A kołków jest mało jak widać na zdjęciach, bo pewnie nie chciały "wchodzić w płytę żelbetową. O kołkach ze stalowymi trzpieniami u nas tez nikt nie słyszał.
alik17:30, 3 sierpnia 2017
Pewnie jaki przetarg, takie wykonanie. Przecież podatnik wszystko pokryje!!!!!!
Piotr14:35, 3 sierpnia 2017
Jaki mi to podwieszany sufit ?Jakiś paprok pokleił styropian na farbę i musiało w końcu odpaść . A kołków jak na lekarstwo !
Nowotarżanin z wyboru13:56, 3 sierpnia 2017
To chyba klejone styropianowe kasetony a nie sufit podwieszany...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij