Czwartek, 17 sierpień 2017, Imieniny: Jacka, Anity, Mirona
Czarny Dunajec i okolice
niewielkie zachmurzenie
27°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 60%
pogodnie
26°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
27°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 60%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 65%
pogodnie
21°
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
22°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 76%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
11.08.2017, 18:52 | czytano: 5721

Boa dusiciel na Krupówkach

Boa dusiciel to kolejna atrakcja Krupówek. Młoda pani wędrująca z wężem po zakopiańskim deptaku stawiła czoła obostrzeniom wprowadzonym przez Park Kulturowy i oferuje turystom zrobienie sobie zdjęcia z niebezpiecznym gadem.

Uchwała o parku kulturowym zabrania wykonywania zdjęć, czy to z białym misiem, czy też z innymi maskotkami. Nie można tego robić również z żywymi zwierzętami.

Węża można pogłaskać i dotknąć za darmo. Jednak już wykonanie pamiątkowego zdjęcia z boa na szyi kosztuje 10 złotych. Chętnych jednak nie brakuje. Właścicielka zapewnia, że wąż nie jest groźny i żadnemu człowiekowi nie zrobił do tej pory krzywdy.

Józef Słowik
najnowsze informacje
komentarze
zar13:02, 12 sierpnia 2017
co to jest park kutrowy? będą połowy z kutra na Morskim oku?
reaktywacja11:11, 12 sierpnia 2017
Przecież oni są tam nielegalnie. Taki GANG wyłudzający kasę od turystów.Wąż nie ma świadectwa zdrowia ,panienka która go wciska naiwnym też nie ma a całość jak zobaczy policję to tak spierdziela że hej. kilka lat temu było ich więcej. Mieli małpkę .małego krokodyka i chyba ze trzy węże . Funkcjonowali w grupach . Część patrolowała Krupówki ,jak policja się pojawiała w polu widzenia to uciekali. /nie wiem czemu po cywilnemu ich nie zgarniali/ Prawie cały sezon tam urzędowali aż do momentu kiedy to wąż im spierdzielił a małpa wytargała za włosy turystkę wyrywając jej całkiem spora kępkę jakby tego było mało skarcone zwierzę ugryzło męża ofiary w ramię no i wtedy się sprawa rypła bo małpa ani nie szczepiona nie wiadomo czy nie chora i ogólnie nie wiadomo co w szpitalu powiedzieć.
magnez10:49, 12 sierpnia 2017
To ja na Krupowki wyjde z stadem swinek zdjęcia będą free!!!!
Metro08:48, 12 sierpnia 2017
to jakieś chore ... męczyć zwierzątka
sw08:04, 12 sierpnia 2017
jakaś " nienormalna " i męczy zwierzęta
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij