Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 81
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.08.2017, 18:00 | czytano: 1513

Strażacy z Małego Cichego mają już pieniądze na nowy wóz

Gmina Poronin wspomoże strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Małem Cichem kwotą 200 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego.

- Łączny koszt zakupu auta to 800 tysięcy złotych – mówi Bronisław Stoch wójt gminy Poronin.- Do tej pory samym strażakom udało się uzbierać kwotę 600 tysięcy złotych. 500 tysięcy otrzymali z różnych dotacji. Resztę od prywatnych sponsorów.

Już w najbliższym czasie OSP w Małem Cichem ogłosi przetarg na zakup nowego auta bojowego. W przygotowaniu niezbędnych dokumentów, jak chociażby specyfikacji istotnych warunków zamówienia, mają pomóc im gminni urzędnicy, którzy znają się na procedurach przetargowych.

Zakup nowego auta ma być zrealizowany jeszcze w tym roku.

js/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij