Poniedziałek, 25 wrzesień 2017, Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Rabka Zdrój i okolice
pogodnie
27°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 41%
niewielkie zachmurzenie
13°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 90%
pogodnie
27°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 41%
pogodnie
11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
12°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
niewielkie zachmurzenie
12°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 90%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
12.09.2017, 10:38 | czytano: 415

Szkoły na Olczy zostaną docieplone

Fot. Piotr Korczak

Na modernizację energetyczną budynków Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 3 miasto Zakopane otrzymało ponad 600 tys. zł dotacji.

Umowę gwarantującą dofinansowanie podpisali w Zakopanem burmistrz Leszek Dorula i wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys. Pieniądze będą pochodzić z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij