Piątek, 24 listopad 2017, Imieniny: Emmy, Flory, Jana
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
11°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 60%
niewielkie zachmurzenie
14°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
11°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 67%
pogodnie
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 73%
pogodnie
10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 70%
niewielkie zachmurzenie
11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
13.09.2017, 12:57 | czytano: 4740

Potrącenie pieszego na ul. Nowotarskiej (aktualizacja)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Na ulicy Nowotarskiej w rejonie zjazdu do szpitala doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jadący w stronę centrum tir potrącił pieszego.

Przez ponad godzinę ulica Nowotarska od ulicy Sienkiewicza do ronda wjazdowego była wyłączona z ruchu. W chwili obecnej ruch odbywa się już bez przeszkód.

Według wstępnych ustaleń policji, mężczyzna z niewiadomych przyczyn wtargnął na jezdnię pod nadjeżdżającego tira. W chwili obecnej przebywa w zakopiańskim szpitalu, jego stan jest ciężki.

rk-w/
najnowsze informacje
komentarze
ślepy16:25, 13 września 2017
Pewnie po paru latach oczekiwania(NFZ) do u okulisty na wizytę w szpitalu szedł.Zdrowiej chłopie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij